Avengers 4: Vše, co byste si měli přečíst, než dorazí první trailer

3. 11. 2018 19 428×1134 světlý/tmavý vzhled

Nedávno jsme vydali obsáhlý článek o všech zajímavých novinkách z uplynulého půlroku čekání na Avengers 4  , tentokrát jsme ale zašli ještě dál. Shrnuli jsme totiž rovnou i informace o postavách, historii univerza Marvelu a také o tvůrcích či alternativních designech, které se mohly v populárních filmech objevit.

První trailer

Pokud budou Avengers 4 následovat vzor Avengers: Infinity War 86 %, mohli bychom se dočkat prvního traileru již 29. listopadu. Na internet také unikl nepotvrzený popis traileru na Avengers 4, který jeden z fanoušků přepracoval i do animované podoby.

Jak bude příběh pokračovat?

Michael Douglas   se nechal slyšet, že v dalších marvelovkách sehraje  naprosto klíčovou roli kvantová říše. Alternativní hypotézou je využití Tonyho přístroje na projekci vzpomínek či návštěvy dalších vesmírů multiverza – každopádně však cesta povede přes kvantovou říši, což potvrdil i režisér Ant-Mana.

Může si Thanos s pomocí Kamenů nekonečna vyléčit zranění a opravit rukavici? Za používání Kamenů nekonečna vždycky zaplatíte, prozradili režiséři.

Oblíbený supervoják Steve Rogers dostane v Avengers 4 velký příběh. To jistě potěší spoustu fanoušků, které možná trochu zklamalo, že hrál Cap v Infinity War jen druhé housle. Víme také, že Chris Evans    se loučí s natáčením čtvrtých Avengers a podle všeho také s rolí Captaina Americy.

Do příběhu hodně zasáhne i Captain Marvel: Nová superhrdinka prý bude nejsilnější z Marvelu. Nedávno jsme pro vás sepsali, jak přišla ke svým schopnostem.

Můžeme si být prakticky jistí, že se hrdinům nějak podaří zvrátit Thanosovo lusknutí prsty a následnou smrt půlky obyvatel vesmíru. Podle všeho se ukáže také Pepper Potts v kovové zbroji jako Rescue, vrátí se Jeremy Renner   jako Hawkeye, Thanos možná dostane meč a některé postavy zase nové kostýmy.

Abyste ale měli všechny zajímavé informace na jednom místě, napsali jsme o novinkách okolo Avengers 4 nedávno velmi detailní článek, ve kterém se dozvíte nejen výše zmíněné informace, ale třeba i jak se bude nadcházející týmovka nejspíš jmenovat!

Co byste měli vědět o hrdinech a jejich tvůrcích?

Už před premiérou Infinity War jsme také přinesli články se zajímavostmi o prakticky všech ústředních postavách, které pocházely třeba i z vystřižených scén a doprovodných komiksů, které nemusí každý fanoušek znát. Dostalo se na Iron Mana, Thora, Doctora Strange i třeba Strážce Galaxie, ale také na vedlejší postavy typu Falcona a Winter Soldiera. Víte třeba, že se Cap jednou v životě podíval i k nám do Česka?

Nebo vás spíš zajímá, jak to s hrdiny dopadne? Jaké tváře budeme vídat v dalších pokračováních a které nás naopak opustí?

Pokud jste je neviděli, mohli by vás zajímat vystřižené scény v nichž se například dozvíme více o vztahu mezi Gamorou a Thanosem. Víme také třeba, proč Hulk odmítal bojovat s Thanosem Nebylo tak docela ze strachu.

Mrknout pod pokličku můžete i lidem, kteří za komiksovými velkofilmy stojí. Máme článek o šéfovi Marvel Studios Kevinovi Feigemu a dokonce i o komiksovém géniovi Stanovi Leemu, který zamlada psal i nekrology. Dvakrát jsme vám také ukázali alternativní designy oblíbených postav, takže už víte, jak mohl vypadat Loki nebo třeba Star-Lord a Red Skull. Taky víme, co se stalo se starší verzí Thanose z jedničky Avengers 83 %.

A co si takhle připomenout starší filmy?

No a pokud chcete vědět opravdu všechno, historii celého propojeného vesmíru, v němž se jednotlivé filmy odehrávají, jsme zpracovali formou dvou na sebe navazujících článků. Ten první povypráví o konfliktu Asgarďanů s temnými elfy a s Helou, zrození Captaina Americy a smrti manželů Starkových a skončí Tonyho prohlášením, že je Iron Man.

Druhá část pak shrnuje ve zkrácené podobě hlavní děj většiny snímků z uplynulých deseti let (krom druhého Ant-Mana 75 %, který šel do kin až po napsání) a vrcholí událostmi filmu Thor: Ragnarok 81 %, na které samozřejmě přímo navazuje Infinity War.

Sepsali jsme také svého času příběhy jednotlivých Kamenů nekonečna, takže se dozvíte, jak se dostaly na místa, odkud je Thanos posbíral do své rukavice.

Kam dál?

Pokud byste chtěli hltat další informace nejen o nadcházejícím filmu, koukněte na všechny naše články s tagem Avengers. Máme jich už pěkných 112. Pokud máte rádi i další hrdiny ze světa Marvelu, jako jsou třeba Strážci Galaxie, prozkoumejte rovnou tag MCU, věnovaný kompletnímu filmovému vesmíru. Ten obsahuje článků rovnou 176.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)