Marvelovky Avengers 4 a Spider-Man: Daleko od domova spustily odpočet do premiéry

8. 11. 2018 18 818×134 světlý/tmavý vzhled

Už dvě ze tří marvelovek, které čeká příští rok premiéra, spustily na oficiálních stránkách odpočet. Na Spider-Manův sequel s podtitulem Daleko od domova   si v době psaní tohoto článku počkáme ještě dlouhých 239 dní, zatímco dosud nepojmenovaný čtvrtý díl Avengers   dorazí už za 175 dní. Captain Marvel  , do jejíž české premiéry k dnešku zbývá jen 119 dní, dosud odpočet nedostala – možná se ale brzy dočkáme.

Zpráva přichází v době, kdy mnozí fanoušci netrpělivě očekávají vydání prvního traileru na Avengers 4. Protože minulý měsíc skončily dotáčky, měli by mít tvůrci už k dispozici všechny scény, které budou potřebovat. Server MovieWeb spekuluje, že se dočkáme ještě v průběhu listopadu a tipuje, že ukázku odhalí pořad Good Morning America, popřípadě reklamní přestávka během utkání v americkém fotbalu.

Falcon a Winter Soldier dostanou vlastní seriál na nové streamovací platformě Disneyho

Screen Rant zase prozkoumal rozhovor jednoho ze šéfů Marvelu Louise D'Esposita z oficiální publikace studia k desetiletému výročí. Dozvěděli jsme se například, že Infinity War 86 % obsahuje 3100 trikových záběrů proti 487 v prvním díle Iron Mana. Thanose pak D'Esposito přirovnal k ekoteroristovi a domnívá se, že hercům vzájemně pomáhá k lepším výkonům přítomnost dalších nadaných kolegů.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor