Marvel: Ve kterých filmech ještě uvidíme cameo role Stana Leeho?

13. 11. 2018 12 803×140 světlý/tmavý vzhled

Po včerejší smutné zprávě o smrti slavného komiksového tvůrce Stana Leeho   se mnozí fanoušci ptají, ve kterém filmu populárního autora uvidíme naposledy. V současnosti jsou totiž natočené tři snímky z filmového univerza MCU a také Dark Phoenix   z vesmíru X-Men.

1) Raubíř Ralf a Internet

Vůbec nejbližší film, v němž ale Stana Leeho uvidíme (nebo tedy přesněji uslyšíme), je překvapivě druhý Raubíř Ralf  . S touto zprávou přišel server The Wrap. Lee by se měl krátce ukázat během honičky na fanouškovské stránce Oh My Disney. Američané cameo uvidí už příští týden, my si budeme muset počkat až do 10. ledna.

Král komiksu. Jak tvořil Stan Lee nejslavnější hrdiny Marvelu

2) Captain Marvel

V březnovém superhrdinském originu Captain Marvel   by se Stan Lee podle všeho ukázat měl, tedy aspoň podle informací serveru Screen Rant. Nic ale nebylo dosud oficiálně potvrzeno.

3) Avengers 4

24. dubna se pak komiksová legenda ukáže v nejočekávanějším komiksovém filmu všech dob, týmovce Avengers 4  . Režisér Joe Russo   explicitně zmínil tento snímek, když se o Leeho minirolích bavil v dubnu na BBC Radio Scotland.

4) Dark Phoenix

V nových X-Menech   se však camea už nedočkáme. Tvrdí to alespoň server Entertainment Weekly s odvoláním na své zdroje. Studio 20th Century Fox odmítlo informaci komentovat, stejně ale musíme konstatovat, že 6. června Stana Leeho nejspíš v kinech neuvidíme.

Marvel: Vysvětlíme 7 matoucích potitulkových scén a taky camea Stana Leeho

5) Ten zbytek

A nevypadá to ani, že by se měl Lee ukázat v červencovém Spider-Manovi  , přestože byl snímek před nedávnem dotočen. S jistotou nevíme ale nic, stejně jako nemáme ponětí, zda komiksový tvůrce něco nadaboval pro prosincový animák Paralelní světy  . Otazník visí i nad jeho případným cameem ve filmu New Mutants  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor