Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Levá ruka Tonyho Starka: Všimli jste si, že je Iron Man podezřele často zraněn na stejném místě?

17. 11. 2018 6 544×96 světlý/tmavý vzhled

Filmy ze superhrdinského vesmíru MCU jsou citem pro detail právem proslaveny. Všimli jste si například, že to Tony Stark ve všech bojích schytává do jednoho místa? Jeho levou ruku už trefil tank či padající auto a génius, miliardář, playboy a filantrop si ji zvlášť v poslední době ve filmech často mne a přidržuje. V Občanské válce 78 % si dokonce stěžuje, že ji necítí.

Co víc, ani video, které jsme k článku připojili, neobsahuje všechny případy, kdy schytala Starkova končetina pořádnou ránu. Zvídaví fandové objevili poškození obleku ve stejných místech například i ve snímku Iron Man 2 73 %.

Iron Man: 10 filmových faktů o Tonym Starkovi, které možná ještě neznáte

A co to znamená? Možná je to jenom chytře schovaný detail, ale mnozí si Tonyho zranění spojují s Thanosem, který má se Starkem zvláštní vztah. V Infinity War 86 % si pak můžeme všimnout, že zanechalo lusknutí na ruce Šíleného titána zjevné stopy poškození… samozřejmě na levé ruce.

Mají být tedy scény napříč Marvel filmy předzvěstí toho, že i Tony svou levačkou rukavici s Kameny nekonečna nakonec použije? O tom můžeme jenom spekulovat. Ale s tak zajímavým detailem jsme se i tak museli podělit.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor