Hugh Jackman si nemyslí, že by lidé chtěli vidět Wolverina v Deadpoolovi

22. 11. 2018 6 092×1130 světlý/tmavý vzhled

Ryan Reynolds  , herecký představitel Deadpoola, už dlouho touží po tom, aby se jeho postava na plátně potkala s Wolverinem Hugha Jackmana  . Oba superhrdiny jsme sice pohromadě viděli už kdysi v X-Men: Origins 73 %, tehdejší verze Deadpoola však měla s tou současnou pramálo společného.

Reynolds si sice své přání tak trochu splnil v letošním Deadpoolovi 81 %, kde s pomocí digitálních efektů vrátil do minulosti a před Wolverinovýma očima svou starší verzi odpravil, herec ale přesto nepřestává doufat v plnohodnotný crossover.

X-Men: Co jste vždycky chtěli vědět o slavné sérii, ale báli jste se zeptat

Hugh Jackman ale na návrat do své ikonické role podle všeho nepomýšlí. Na návrhy svého kolegy prý odpověděl, že si není jistý, zda chce svět skutečně vidět Deadpoola s Wolverinem. Zjevně se bojí, že by na sebe rosomák přitáhl až zbytečně moc pozornosti.

Herec si je nicméně jistý, že jsme Wolverina neviděli naposled, jen už se příště vrátí s novou tváří. Jackman se podobně vyjádřil už několikrát v minulosti, kdy mimo jiné uvedl: Deadpoole, jdi na to chlape. Dělej, co umíš nejlíp. Nepotřebuješ mě.“

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: