Aquaman: První reakce jsou tady. A vypadá to, že se v DC tentokrát trefili

27. 11. 2018 6 691×160 světlý/tmavý vzhled

Na plnohodnotné recenze se stále ještě vztahuje embargo, první diváci nového Aquamana   proto vesměs své reakce publikují prozatím jen na Twitteru. A máme pro vás dobrou zprávu: z těch, které jsme dosud přečetli, se zdá, že se v DC konečně rozjeli a snímek režiséra Jamese Wana   bude směle konkurovat i úspěšnějšímu Marvelu.

Chválena je nejen režie, ale i herci. Aquaman je prý v podstatě obří fantasy dobrodružství, ve kterém prostě hrají hlavní role superhrdinové a připomíná prý kombinaci Pána prstenů a Indiana Jonese. Filmu se daří vybalancovat humor a akční scény a atmosférou údajně připomíná marvelovky z první fáze (tj. po Avengers 83 %), ale v dobrém smyslu.

Aquaman: Historie postavy, schopnosti a padouši. Věděli jste, že Aquamanovu ruku sežraly piraně?

Aquamanův svět je vizuálně úchvatný, na čemž se shodují i ty střízlivější, méně nadšené reakce. Sází také prý na osmdesátkový styl, což opět pochválil nejeden z diváků. Filmu se podařilo i vyvolat emoce a hned několik reakcí jej srovnává s Wonder Woman 70 %, přičemž některé dokonce tvrdí, že je Aquaman lepší.

Umberto Gonzalez ze serveru The Wrap dokonce v novince vidí možného kandidáta na superhrdinský film roku, zcela srovnatelného s úspěšným Black Pantherem 68 %.

Vlastní názor si budete moci udělat už 13. prosince, kdy bude mít Aquaman premiéru v českých a slovenských kinech.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor