Star Wars: Darth Vader se v novém komiksu podíval za závoj samotné smrti

Datum vydání 28. 11. 2018Shlédnutí 7 458×Sdílení článku106Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Na našem webu jsme už několikrát informovali o nových komiksech o Darthu Vaderovi, které mimo jiné vysvětlily, proč si vybral sithský lord za své sídlo zrovna sopečnou planetu Mustafar, kde byl poražen a zohaven. Příběh nám také objasnil, jak vznikl černý hrad, který jsme viděli v Rogue One 78 %.

Před časem jsme se ale dozvěděli, že chce Vader nesmírné moci Temné strany na nehostinné planetě použít k tomu, aby se znovu setkal se svou milovanou mrtvou láskou Padmé. V novém komiksu pak Vader skutečně objeví závoj oddělující svět živých od světa mrtvých a roztrhne ho vejpůl.

Darth Sidious: Vysvětlíme, kde císař sídlil a co chtěl provést s rodnou planetou Naboo

V závěru komiksu ho pak vidíme vstupovat na druhou stranu, ač se prozatím ještě nedozvíme, co tam na něj čeká. I tak je nejnovější Vaderův čin zcela zásadním zlomem pro kánon Star Wars, v němž byli zatím smrti schopni vzdorovat pouze Jediové a Darth Plagueis, který před ní ale neuměl zachránit sám sebe.

Bojíme se ale, že  sithského lorda na jeho pouti do zásvětí čeká nepříjemné překvapení. Darth Sidious se mu v ní totiž nesnaží nijak bránit a jen s pomocí jeho artefaktu, přilby lorda Momina, se Vaderovi podařilo uspět. To naznačuje, že se císař domnívá, že možné setkání s Padmé naplní Vadera ještě větším hněvem a bolestí a zvýší tak jeho potenciál v Temné straně.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *