Režiséři Infinity War: Loki je rozhodně mrtvý, Chris Evans ještě s MCU není hotový

30. 11. 2018 16 790×2173 světlý/tmavý vzhled

Režiséři Avengers: Infinity War 86 % se ukázali na speciálním promítání úspěšné týmovky v Los Angeles a fanouškům při té příležitosti zodpověděli řadu dotazů. Potvrdili například, že Thanos proti Hulkovi nepoužil moc Kamene síly a vítězství nad zelenáčem dosáhl jen vlastní fyzickou zdatností.

Režiséři také dostali dotaz ohledně Lokiho a teorie, že unikl na Zemi přestrojený za Bannera. Na tu odpověděli lakonicky: „Loki je mrtvý.“ Pro většinu fanoušků včetně nás to není tak docela překvapení a zdánlivě se tím potvrzují spekulace, že se nadcházející Lokiho seriál podívá do minulosti populární postavy.

Avengers 4: Vše, co byste si měli přečíst, než dorazí první trailer

Dozvěděli jsme se též, že byl Hugo Weaving  , původní představitel Red Skulla, požádán, aby se do role vrátil. Režiséři však neprozradili, zda přímo odmítl či zda se natáčení například nemohl zúčastnit.

Joe Russo   pak serveru USA Today prozradil další velkou zprávu, totiž že Avengers 4   nemusejí nutně znamenat konec Chrise Evanse   v MCU. Herec se nedávno rozloučil se svou postavou a zdálo se, že ho jako Captaina už uvidíme naposled. Russo ale nově uvedl, že Evans ještě „není hotový“ a že prý brzy pochopíme, co tím má na mysli.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (2 komentáře)