Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Harry Potter se střetává s českým černokněžníkem. Parodie Kamene mudrců dobývá YouTube

10. 12. 2018 16 064×1280 světlý/tmavý vzhled

Loni jsme informovali o české předělávce populárního filmu Sám doma 86 %, ve které hlavního hrdinu Kevina zachrání Jaromír Jágr a Donald Trump. Tvůrce Michal Orsava ale nelenil ani letos a stvořil další propracovanou parodii, tentokrát na snímek Harry Potter a Kámen mudrců 79 %.

Titulní malý čaroděj se ve videu musí postavit mocnému Bumbálovi, který ukradl Kámen mudrců. S jeho pomocí si pak Bumbál zajišťuje pevné zdraví a dál vládne pevnou rukou škole v Prahavicích. Aby ho Harry porazil, musí si nejprve koupit létající mop od Horsta Fuchse a zdolat nejoddanějšího Bumbálova stoupence.

Video je plné drobných detailů, které odkazují k dalším fantasy fenoménům typu Hry o trůny 92 % či Pána prstenů, na své si ale přijdou i znalci českých pohádek. Spousta vizuálních vtípků si pak střílí z osobností reálného světa. Ester Ledecká doporučuje lektvar štěstí, v prodejně mozků mají i ten sexy Paroubkův, z Azkabanu uprchl Jiří Kájínek a na zdi Prahavic najdete i pohyblivý obraz televizní věštkyně Jolandy.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: