Příští týden v kinech: Dorazí Asterix, transformer Bumblebee i Mary Poppins

16. 12. 2018 2 063×35 světlý/tmavý vzhled

Galský válečník Asterix se už na plátna podíval v několika hraných a několika animovaných adaptacích. Tentokrát se dočkáme příběhu Asterix a tajemství kouzelného lektvaru  , který nevychází z žádné konkrétní komiksové předlohy. Galové v něm budou hledat druida, jemuž by mohl Panoramix předat tajemství magické substance, díky níž vesnice odolává římským legiím.

Žlutý autobot Bumblebee   zase ukáže sólový film, který vůbec poprvé v historii současné transformeří ságy režíruje někdo jiný, než Michael Bay  . Konkrétně je za snímek zodpovědný Travis Knight   a dosavadní recenze jsou k němu mnohem milejší, než k předchozím několika příspěvkům do série. Třeba obří roboti ještě chytí druhý dech.

Umění končit. 10 nejrozpačitější závěrů slavných filmových sérií

Na závěr pak ještě musíme zmínit nový film o populární Mary Poppins  , v němž titulní postavu ztvární Emily Blunt  . Potkáme v něm děti z původního filmu, které mezitím dospěly a mají už vlastní potomky. Mary Poppins se i o ně postará a svými kouzelnými schopnostmi navíc rodině dopomůže ke ztracenému štěstí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor