Samuel L. Jackson: V Captain Marvel se dozvíme, jak přesně přišel Nick Fury o oko

9. 1. 2019 9 494×171 světlý/tmavý vzhled

Páska přes oko k postavě Nicka Furyho patřila od té doby, co se postava poprvé ukázala v potitulkové scéně prvního Iron Mana 82 % na samém úsvitu univerza Marvelu. V nadcházejícím filmu Captain Marvel   se ale podíváme do minulosti, konkrétně do 90. let. A právě tam se počítačem omlazený Fury ukáže ještě bez pásky.

„Konkrétně uvidíte, co se stalo s jeho okem,“ slíbil Furyho herecký představitel Samuel L. Jackson   v rozhovoru pro Entertainment Tonight. Herec navíc naznačil, že se možná opět uvidíme Tesarakt, v němž se až do loňského roku skrýval Kámen prostoru.

Ten se poprvé ukázal v prvním Captainovi 68 % a hrál důležitou roli v Avengers 83 %, kde Loki s jeho pomocí otevřel bránu Thanosově armádě Chitauri. Uvidíme také Nicka Furyho vystrašeného a překvapeného, protože ještě nestihl nasbírat tolik zkušeností s ochranou lidstva před galaktickými hrozbami.

Captain Marvel: Nová superhrdinka bude nejsilnější z Marvelu. Povíme, jak přišla ke schopnostem

Phil Coulson je pak prý ve filmu už úplným nováčkem ve službách S.H.I.E.L.D.u a Nick Fury se ho bude muset dokonce zeptat na jméno – na rozdíl od Tonyho Starka si zjevně nevystačí s oslovením agent.

Jackson také potvrdil, že je Captain Marvel schopná cestovat v čase.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: