Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Hra o trůny má další teaser. Mráz ze severu dorazil do kobek Zimohradu

14. 1. 2019 4 035×133 světlý/tmavý vzhled

Slavný seriál Hra o trůny 92 % si s trailerem na svou osmou a finální řadu dává načas. Zato ale neváhá svou brzkou premiéru připomínat fanouškům skrze krátké teasery. Před časem jsme viděli, jak oheň a led pohlcují Západozemí a symboly různých významných rodů.

Hra o trůny: Ukážeme 7 skvělých scén, které se do seriálu nakonec nedostaly

Tentokrát sledujeme Jona Sněha (alias Aegona Targaryena), Sansu Stark a Aryu Stark, kteří se vydali do kobek pod Zimohradem, kde k nim promlouvají sochy mrtvých předků Lyanny Stark, Catelyn Stark a Neda Starka. První jmenované mezitím vypadne z ruky pírko, které tam vložil při své návštěvě král Robert Baratheon.

Když se všichni tři živí hrdinové setkají, uvidí na konci tunelu své vlastní sochy. Poté ale do kobek vnikne vlna chladu, která zmrazí upuštěné pírko, uhasí ohně a plíží se přímo k Jonovi, Sanse a Arye. Překvapivá může být nepřítomnost Brana Starka, který se od dědictví své rodiny odstřihl kvůli nabytým nadpřirozeným schopnostem.

Známe už i den, kdy se nová série objeví na obrazovkách. První epizoda šestidílné osmé řady bude mít světovou premiéru v pondělí 15. dubna v brzkých ranních hodinách našeho času.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: