Hledá se nový Batman. 5 herců, o kterých se v souvislosti s netopýřím hrdinou občas mluví

1. 2. 2019 9 699×669 světlý/tmavý vzhled

Ben Affleck   už se do role Batmana nevrátí a chystaný snímek režiséra Matta Reevese   prý hledá do netopýrovy role nějakého mladšího herce. Nadešel tedy čas k málem povinným spekulacím, kdo bude vlastně udržovat pořádek v Gothamu během nadcházejících let.

1) Armie Hammer

Dvaatřicetiletý americký herec Armie Hammer   už jednou málem Batmana ztvárnil, a to v nikdy nenatočeném snímku George Millera   Justice League Mortal. Od té doby už sice hezkých pár let uběhlo, Hammer ale po spíše nenápadnějších filmech typu Krycí jméno U.N.C.L.E. 74 % stále hledá nějakou hodně výraznou roli – a netopýr by mohl být přesně to pravé.

2) Ryan Gosling

Když se Ryana Goslinga   v září ptali, zda by si zahrál Batmana, odpověděl, že neví. Když na něj reportéři Variety trochu přitlačili, pokusil se odvést pozornost. To působí trochu podezřele a vůbec bychom se tudíž nedivili, kdyby nakonec Gosling přeci jen netopýří plášť oblékl.

I to někdo udělal pro roli. 7 neuvěřitelných příprav na film, které provedli slavní herci

Proti možnosti hercova angažmá naopak trochu mluví jeho věk. Goslingovi je osmatřicet, takže je sice stále o osm let mladší než Ben Affleck – ale možná ne nutně tak mladý, jak by si režisér Matt Reeves se svým týmem přál.

3) Ryan Guzman

Třicetiletý Ryan Guzman  , jehož jméno se v souvislosti s Batmanem také občas skloňuje, tento problém nemá. Na druhou stranu zatím není příliš známý a je proto otázkou, zda by mu tvůrci tak ikonickou roli svěřili. Naopak ve prospěch Guzmana mluví, že je zjevně docela fanoušek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Sunday. Sincerely, Batman

A post shared by Ryan Guzman (@ryanaguzman) on

4) Nicholas Hoult

Mladý Beast z X-Menů, kterého jsme mohli vidět taky třeba v nejnovějším Šíleném Maxovi 80 % nebo na nedávných fotkách z nadcházejícího životopisu J. R. R. Tolkiena  . Přiznáváme, že by byl v roli spíš překvapením, ale to nutně nemusí být tak docela na škodu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trip to the dentist made better by super cool batman glasses, gonna pick some up for me holidays ????

A post shared by Nicholas Hoult (@nicholashoult) on

Nehledě na to, že k fandům Batmana patří taky.

5) Jake Gyllenhaal

O Jakovi Gylenhaalovi   se proslýchalo, že si zahraje Batmana, už hodně dlouho. Před časem musel dokonce veřejně popřít, že by se k něčemu takovému chystal. Po zprávě o Affleckově odchodu samozřejmě může změnit názor, ale popravdě to moc nečekáme.

Mysterio: Povíme, co je vlastně zač známý Spider-Manův komiksový protivník

Gylenhaal totiž už v konkurenčním MCU hraje Spider-Manova padoucha Mysteria a krom toho už mu táhne na čtyřicítku, takže by proti Affleckovi nepředstavoval až zas tak zásadní omlazení postavy.

Závěrem

Nechceme vůbec působit dojmem, že je naše pětice kdovíjak reprezentativním seznamem, či že shrnuje ty skutečně nejpravděpodobnější kandidáty na nového Batmana. Snažili jsme se vybírat často skloňovaná či jinak zajímavá jména a taky myslet na to, že by měl být nový Bruce Wayne znatelně mladší, než Ben Affleck.

Tímto sítem tak neprošli často skloňovaní herci jako Jon Hamm  , Michael Fassbender   nebo například Richard Armitage  , který už měl roli jednou skoro na dosah. S výjimkou Gylenhaala jsme se taky hercům, kteří měli roli v MCU, jako například Aaron Taylor-Johnson  . Máte-li vlastní tipy, směle s nimi do komentářů!

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (6 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: