Killmonger se ještě může vrátit, naznačila herečka z Black Panthera

1. 2. 2019 3 913×47 světlý/tmavý vzhled

Killmonger z Black Panthera 68 % patřil mezi divácky populární superhrdinské záporáky. Mnozí chválili například to, že měl záporák částečně pravdu ve svém sporu s T'Challou, pozitivně byl hodnocen herecký výkon Michaela B. Jordana  . Angela Bassett  , která v Black Pantherovi hrála matku titulního hrdiny, nyní naznačila, že bychom Killmongera mohli znovu vidět v pokračování.

Na otázku reportérky, zda se znovu uvidíme všechny z jedničky, herečka odpověděla vyhýbavě, že předpokládá, že ano. V tu chvíli ale do rozhovoru vstoupil její manžel a vyzval ji, ať to zkrátka řekne na plno, že se všichni vrátí, včetně Michaela B. Angela Basset k tomu pak dodala, že jsme Killmongera přeci jen ještě neviděli padat do hlubin oceánu.

Avengers 4: Co jsme se dozvěděli v první půlce čekání na největší superhrdinskou týmovku

Tím naráží na záporákovo rozloučení s T'Challou. Killmonger tehdy Black Panthera vyzval, ať jeho tělo pohřbí do moře, kam skákali jeho předkové, kteří preferovali smrt před otroctvím.

Dodáme jen, že se výše popsaná konverzace zatím v žádném případě nerovná oficiálnímu potvrzení návratu postavy v Black Pantherovi 2.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor