Marvel: Režisér třetího Thora by rád natočil další film, nechce ale třetí Strážce Galaxie

5. 2. 2019 5 134×112 světlý/tmavý vzhled

Režisér Taika Waititi  , který si od fanoušků superhrdinských filmů Marvelu vysloužil vesměs mnoho chvály za svůj předloňský snímek Thor: Ragnarok 81 %, by rád pokračoval v práci na superhrdinském vesmíru i někdy v budoucnu. Nechce ale režírovat třetí Strážce Galaxie 80 %.

První dva díly měl totiž na svědomí Waititiho kolega James Gunn  , kterého ale Disney loni vyhodil za nevhodné příspěvky na sociální síti Twitter. Gunn přitom své filmy nejen režíroval, ale také k nim psal scénář. Jeho autorský otisk je ve Strážcích Galaxie velice citelný, jak Waititi otevřeně přiznal:

Pro mě jsou to Jamesovy filmy. Kdybych se pustil do něčeho takového, co má na sobě jeho značky, bylo by to jako vejít do cizího domu a říct: „Jsem váš nový táta, odteď budeme sendviče s burákovým máslem dělat takhle.“ Připadal bych si trapně.

Podle serveru Deadline také přiznal, že se s Marvelem nikdy kvůli Strážcům Galaxie 3 ani oficiálně nesešel a zmínil také pochvalně chystaný Star Wars seriál The Mandalorian Jona Favreaua  , pro který natočil jednu z epizod.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: