Režisér Dark Phoenix Simon Kinberg vysvětlil, kde udělali chybu s Posledním vzdorem

Datum vydání 2. 4. 2019Shlédnutí 4 158×Sdílení článku107Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Fanoušci X-Men vesměs Poslední vzdor 72 % z roku 2006 považují za jeden z nejslabších příspěvků do mutantského univerza. K neúspěchu filmu se nyní vyjádřil Simon Kinberg  , který tehdy pracoval na scénáři a nyní píše, režíruje a produkuje nadcházející Dark Phoenix  .

Podotkl, že třetí X-Men vyprávěli v zásadě ten stejný příběh, ale s jedním podstatným rozdílem.

Jedna z chyb, které jsme udělali, byla že jsme se nevydali do vesmíru jako v komiksu. Myslím, že to v té době ještě v superhrdinském filmu nikdo neudělal a teď žijeme v čase Strážců Galaxie, Ragnaroku a dalších kosmických komiksových snímků. Přišlo nám, že tohle je ideální příležitost udělat naši verzi tohoto.

Server Digital Spy k tomu dodává, že Kinberg následně popsal Dark Phoenix jako realističtější, naturalističtější a organičtější verzi příběhu. Dodal ale, že film přesto obsahuje mimozemskou postavu, kosmickou sílu a scény z vesmíru.

Škoda talentu: 10 skvělých herců, které superhrdinské filmy nedokázaly využít naplno

Cinemablend pak zase přinesl zprávu, že byl nadcházející film od počátku koncipován jako završení současné X-Men série, ještě předtím, než vznikla dohoda mezi Disneym a Foxem. Poprvé prý uvidíme, jak se mutantská rodina skutečně rozpadá.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *