Marvel má Fázi 4 naplánovanou na pět let dopředu, na X-Men si ještě velmi dlouho počkáme

Datum vydání 9. 4. 2019Shlédnutí 13 580×Názory k tématu1Sdílení článku191Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Šéf Marvelu Kevin Feige   pro server io9 promluvil o budoucnosti filmového univerza Marvelu a vyzval přitom fanoušky k trpělivosti. Bude prý chvíli trvat, než do superhrdinského vesmíru dorazí mutantský tým X-Men. Navíc dali tvůrci pětiletý plán dalšího vývoje MCU dohromady dřív, než se jim nové postavy dostaly do rukou.

Feige doslova prohlásil, že si ještě velmi dlouho počkáme. Zmínil též dvě největší výzvy, na které se pokusí Fáze 4 nalézt odpověď. Jak vyprávět filmy se starými známými postavami novým, jiným, překvapivým způsobem? A jak představit nové postavy, o nichž často sotva slyšeli i nejzarytější komiksoví fanoušci.

Marvel: 10 nejlepších akčních scén z dosavadních filmů superhrdinského univerza

Okomentoval i tříhodinovou délku Avengers: Endgame  , které bylo podle něj věnováno v médiích až příliš mnoho pozornosti. Jak dlouho snímek trvá je podle producenta až ta poslední věc. Marvel filmy jsou prý přesně tak dlouhé, jak mají být, což potvrdili i režiséři Endgame. Vystřihli prý snad možná jen dvě minuty záběrů.

Snímek Avengers: Endgame dorazí do českých kin už 25. dubna. Včera k večeru pak Marvel zveřejnil i exkluzivní minutu a půl z filmu:

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *