Sebevražedný oddíl: To důležité, co jsme se o filmu Jamese Gunna dozvěděli v poslední době

10. 4. 2019 3 942×137 světlý/tmavý vzhled

Během posledních dní a týdnů se vyrojilo tolik zajímavých novinek okolo nadcházejícího Sebevražedného oddílu   režiséra Strážců Galaxie Jamese Gunna  , že jsme se je rozhodli přehledně shrnout na jednom místě. Objevily se například informace o návratu starých známých, nebo o překvapivé změně role pro Idrise Elbu  .

1) Idris Elba nebude hrát Deadshota

Právě poslední zmíněnou zprávou začneme. Začátkem března jsme informovali, že herec Idris Elba, známý mimo jiné také jako Heimdall z konkurenčního komiksového vesmíru MCU, nahradí Willa Smithe   v roli Deadshota. Server Variety však nedávno s odvoláním na své zdroje uvedl, že se situace mezitím změnila.

Dva roky poté: Co se vlastně pokazilo při natáčení Sebevražedného oddílu?

Všichni včetně režiséra se totiž údajně nakonec rozhodli postavu z nadcházejícího filmu vyškrtnout a Idris Elba místo toho ztvární jiný charakter. Jaký konkrétně, to zatím ještě netušíme. Spekuluje se třeba o Bronze Tigerovi.

2) Jai Courtney se vrátí a už četl scénář

Už nějakou dobu víme, že by se v Sebevražedném oddílu opět měla ukázat Margot Robbie   alias Harley Quinn. Donedávna jsme však neměli žádné zprávy o nikom z jejích kolegů. To se změnilo, když herec Jai Courtney   potvrdil, že se vrátí jako Captain Boomerang.

Dostal prý dokonce scénář, který popsal jako skvělý a plný překvapení.

3) Znovu uvidíme i Violu Davis

Vrátí se i žena, která minule poslala Sebevražedný oddíl na jeho první misi, Amanda Waller. O návratu Violy Davis   do role informoval jako první server The Wrap, opět s odvoláním na své zdroje. Připomenul také hereččina slova před premiérou původního filmu, kdy Davis přiznala, že je svou postavou fascinovaná.

4) Ukáže se Joel Kinnaman?

Hodně se mluví také o potenciálním návratu Joela Kinnamana  , který ztvárnil roli Ricka Flagga. Oficiálně zatím nebylo nic oznámeno, byť herec pro britské Metro prozradil, že by měl o pokračování v roli zájem.

Filmožrout: Shazam se recenzentům vesměs líbil, díru do světa ale neudělá

Server Discussing Film v článku z minulého týdne hlásil, že se Kinnaman vrátí, zatímco renomovaný Hollywood Reporter v březnu citoval i protichůdnou zprávu. To bylo nicméně ještě v době, kdy se předpokládalo, že si Idris Elba zahraje Deadshota a je tedy možné, že v mezičase došlo k poměrně zásadním změnám.

5) Uvidíme řadu nových postav

I pokud se ale skutečně vrátí všichni výše zmínění, neznamená to, že bychom se nedočkali mnoha dosud neviděných postav. Server Collider v březnu informoval, že bychom se měli dočkat třeba Ratcatchera, který dovede ovládat hlodavce a používá i jedovatý plyn.

Ukázat by se měli i humanoidní žralok King Shark, Peacemaker a Polka-Dot Man. Studio Warner Bros. na tyto informace opět nijak nereagovalo.

6) Akce jako z Mad Maxe?

Výše zmíněný Discussing Film přinesl koncem minulého měsíce také zprávu, že tvůrci Sebevražedného oddílu přibrali Guye Norrise. Ten přitom dohlížel na kaskadéry a jejich kousky v populárním akčním snímku Šílený Max: Zběsilá cesta 80 %, který před několika lety nadchl spousty diváků.

7) James Gunn odhalil inspiraci

Režisér James Gunn na Instagramu ukázal fanouškům obrázek obálky komiksu o Sebevražedném oddílu, který napsal autor John Ostrander. Gunn dokonce fotku doplnil příslušnými hashtagy. Stejná komiksová řada přitom podle serveru Comic Book inspirovala už i minulý film Davida Ayera  .

Bambi vs Godzilla: Ukážeme 7 nejbizarnějších crossoverů všech dob

Ostranderovi se mimochodem tento snímek líbil, přestože se nechal slyšet, že rozhodně nebyl dokonalý. Mimořádně spokojený byl však s výkonem Violy Davis v roli Amandy Waller. Uvidíme tudíž, co řekne na nadcházející Gunnovu adaptaci.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

James Gunn je zpátky. Strážci Galaxie 3 natočí režisér původních dvou filmů

15. 3. Aleš 1905

Joker je prvním R-filmem, co pokoří hranici $1 miliardy, kdy se tak stane?

16. 11. Daniel 4599

James Gunn potvrdil jméno a premiéru třetích Strážců Galaxie, odehrávat se budou po Infinity War

16. 5. Aleš 471

Aquaman porazil Temného rytíře a stal se nejvýdělečnějším DC filmem

28. 1. Aleš 2457

Joker se brzy stane nejvýdělečnějším erkem, Robert Pattinson ho ještě neviděl

21. 10. Aleš 1440

Star Wars: Povíme, jak seriál Klonové války napravil nedostatky prequelové trilogie

Včera Aleš 70

Pokračování Sonica má zelenou. Film je ale zatím jen ve velmi rané fázi příprav

29. 5. Daniel 173

Ruby Rose se vyjádřila ke svému odchodu od role Batwoman. Tvůrci hledají náhradu v LGBTQ komunitě

29. 5. Daniel 50

Mandalorian: Odhalený koncept ukazuje vcelku detailní pohled na Paz Vizlu s jetpackem

29. 5. Daniel 39

Avengers 4: Co nás čeká za rok? Víme, jak může válka s Thanosem pokračovat

1. 5. Aleš 141198

Jak jde Marvel po sobě: Od Velkého třesku přes Helu a Captaina Americu až po zrození Iron Mana

3. 5. Aleš 17745

Fantastická zvířata: Vysvětlíme, kdo je vlastně temný čaroděj Gellert Grindelwald

8. 2. Aleš 5339