Sebevražedný oddíl: To důležité, co jsme se o filmu Jamese Gunna dozvěděli v poslední době

Datum vydání 10. 4. 2019Shlédnutí 4 900×Sdílení článku88Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Během posledních dní a týdnů se vyrojilo tolik zajímavých novinek okolo nadcházejícího Sebevražedného oddílu   režiséra Strážců Galaxie Jamese Gunna  , že jsme se je rozhodli přehledně shrnout na jednom místě. Objevily se například informace o návratu starých známých, nebo o překvapivé změně role pro Idrise Elbu  .

1) Idris Elba nebude hrát Deadshota

Právě poslední zmíněnou zprávou začneme. Začátkem března jsme informovali, že herec Idris Elba, známý mimo jiné také jako Heimdall z konkurenčního komiksového vesmíru MCU, nahradí Willa Smithe   v roli Deadshota. Server Variety však nedávno s odvoláním na své zdroje uvedl, že se situace mezitím změnila.

Dva roky poté: Co se vlastně pokazilo při natáčení Sebevražedného oddílu?

Všichni včetně režiséra se totiž údajně nakonec rozhodli postavu z nadcházejícího filmu vyškrtnout a Idris Elba místo toho ztvární jiný charakter. Jaký konkrétně, to zatím ještě netušíme. Spekuluje se třeba o Bronze Tigerovi.

2) Jai Courtney se vrátí a už četl scénář

Už nějakou dobu víme, že by se v Sebevražedném oddílu opět měla ukázat Margot Robbie   alias Harley Quinn. Donedávna jsme však neměli žádné zprávy o nikom z jejích kolegů. To se změnilo, když herec Jai Courtney   potvrdil, že se vrátí jako Captain Boomerang.

Dostal prý dokonce scénář, který popsal jako skvělý a plný překvapení.

3) Znovu uvidíme i Violu Davis

Vrátí se i žena, která minule poslala Sebevražedný oddíl na jeho první misi, Amanda Waller. O návratu Violy Davis   do role informoval jako první server The Wrap, opět s odvoláním na své zdroje. Připomenul také hereččina slova před premiérou původního filmu, kdy Davis přiznala, že je svou postavou fascinovaná.

4) Ukáže se Joel Kinnaman?

Hodně se mluví také o potenciálním návratu Joela Kinnamana  , který ztvárnil roli Ricka Flagga. Oficiálně zatím nebylo nic oznámeno, byť herec pro britské Metro prozradil, že by měl o pokračování v roli zájem.

Filmožrout: Shazam se recenzentům vesměs líbil, díru do světa ale neudělá

Server Discussing Film v článku z minulého týdne hlásil, že se Kinnaman vrátí, zatímco renomovaný Hollywood Reporter v březnu citoval i protichůdnou zprávu. To bylo nicméně ještě v době, kdy se předpokládalo, že si Idris Elba zahraje Deadshota a je tedy možné, že v mezičase došlo k poměrně zásadním změnám.

5) Uvidíme řadu nových postav

I pokud se ale skutečně vrátí všichni výše zmínění, neznamená to, že bychom se nedočkali mnoha dosud neviděných postav. Server Collider v březnu informoval, že bychom se měli dočkat třeba Ratcatchera, který dovede ovládat hlodavce a používá i jedovatý plyn.

Ukázat by se měli i humanoidní žralok King Shark, Peacemaker a Polka-Dot Man. Studio Warner Bros. na tyto informace opět nijak nereagovalo.

6) Akce jako z Mad Maxe?

Výše zmíněný Discussing Film přinesl koncem minulého měsíce také zprávu, že tvůrci Sebevražedného oddílu přibrali Guye Norrise. Ten přitom dohlížel na kaskadéry a jejich kousky v populárním akčním snímku Šílený Max: Zběsilá cesta 80 %, který před několika lety nadchl spousty diváků.

7) James Gunn odhalil inspiraci

Režisér James Gunn na Instagramu ukázal fanouškům obrázek obálky komiksu o Sebevražedném oddílu, který napsal autor John Ostrander. Gunn dokonce fotku doplnil příslušnými hashtagy. Stejná komiksová řada přitom podle serveru Comic Book inspirovala už i minulý film Davida Ayera  .

Bambi vs Godzilla: Ukážeme 7 nejbizarnějších crossoverů všech dob

Ostranderovi se mimochodem tento snímek líbil, přestože se nechal slyšet, že rozhodně nebyl dokonalý. Mimořádně spokojený byl však s výkonem Violy Davis v roli Amandy Waller. Uvidíme tudíž, co řekne na nadcházející Gunnovu adaptaci.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *