Marvel: Kevin Feige se vyjádřil k novým bílým oblekům týmu Avengers

10. 4. 2019 12 522×79 světlý/tmavý vzhled

Bílé obleky týmu Avengers provokují fantazii fanoušků MCU už od chvíle, kdy se poprvé objevily na fotkách obalů hraček. Spekulace ještě zesílily poté, co kostýmy ukázaly i trailery na nadcházející Endgame  . Nyní se k nim vyjádřil i sám ředitel Marvel Studios Kevin Feige  .

Pro io9 prozradil, že jim tvůrci říkají týmové obleky. Do trailerů prý byly zahrnuty, protože hrdinové nikdy předtím stejnokroje nenosili, což lépe odliší Endgame od starších filmů včetně Infinity War 86 %. Obleky zkrátka do nových Avengers přidají něco čerstvého, podobně jako třeba zahrnutí Hawkeye, Ant-Mana a Captain Marvel.

Historie Teseraktu v MCU: Jak šel čas s modře zářící krychlí

O případné jiné funkci obleků nepadlo ani slovo, což možná zklame příznivce teorie, podle které jde o vybavení pro cestu do kvantové říše. Na druhou stranu se vůbec nedá vyloučit, že Feige jednoduše mlží nebo říká jen polovinu pravdy, nebylo by to ani zdaleka poprvé.

Feige také přiznal, že je rád, že je původně vyhozený režisér James Gunn   zpátky u kormidla třetích Strážců Galaxie  . Také prozradil, že kvůli odkladu filmu nedošlo k žádným příběhovým změnám.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: