Hra o trůny: Lena Headey nesouhlasila s Cerseinou scénou, Daenerys je v očích Sama psychopatická

16. 4. 2019 7 595×40 světlý/tmavý vzhled

Po premiéře první epizody finální řady Hry o trůny 92 % se herci konečně mohli rozmluvit o svých postavách. Lena Headey  , která už od první série ztvárňuje postavu Cersei Lannister, například odhalila scénu, s níž původně nesouhlasila. Přišlo jí, že se hrdá královna nechala dostat Euronem Greyjoyem do postele až příliš snadno.

Scénáristé David Benioff   a D. B. Weiss   byli nicméně jiného názoru. Headey se ke scéně zpětně vyjádřila tak, že jde Cersei o přežití a ona se nenechá srazit na kolena. I hereččin kolega Pilou Asbæk   se ale zmínil, že se trochu bál, aby moment příliš nešel proti charakteru postavy.

Hra o trůny: 7 drobných náznaků, jimiž seriál prozrazoval co přijde

Představitel Sama Tarlyho John Bradley   zase popsal reakci své postavy na novinky, které přinesla královna Daenerys. Sam údajně vidí targaryenskou vládkyni jako nebezpečnou, vrtkavou osobnost a přijde mu, že na své cestě k moci ztratila všechen morální kód.

Sama prý také zasáhlo, že Daenerys nenabídla žádnou pořádnou útěchu a smrt otce a bratra Samovi oznámila chladně, odtažitě, až psychopaticky.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: