První reakce na Avengers: Endgame přímo čiší nadšením, snímek prý naplnil svůj potenciál

23. 4. 2019 8 420×186 světlý/tmavý vzhled

Jen velmi málokdy se stane, že by se první dojmy diváků z nových filmů nenesly v převážně pozitivním duchu. Noví Avengers   se ale zatím dočkali skoro bez výjimek nadšeného přijetí. Peter Sciretta ze serveru Slash Film třeba napsal, že je snímek lepší, než jeho nejoptimističtější očekávání a je nejvelkolepějším, nejvíce emocionálním filmem celého MCU.

Podobně silná slova o překonávání očekávání na Twitter napsal i Brandon Davis ze serveru ComicBook.com, který si prý nedokáže vzpomenout na podobně silný filmový zážitek. Erik Davis z Fandango byl zase nadšený ze závěru celé týmovky.

Opakují se názory, že fanoušci ani nemohou být na tak skvělé rozuzlení připraveni. Dokonce i jeden názor, který připouští, že se film občas snaží až o příliš mnoho zároveň, vzápětí dodává, že Endgame už teď patří mezi jeho nejoblíbenější příspěvky do MCU.

Tříhodinoví Avengers: Endgame: Jak si film stojí v porovnání se zbytkem superhrdinského žánru

Spoustu dalších nadšených litanií si pak můžete v angličtině přečíst na serveru Digital Spy. Noví Avengers chystají českou premiéru na pozítří 26. dubna, v předpremiéře je ale můžete zhlédnout již zítra.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: