Režiséři Endgame prozatím končí s Marvel filmy, Chris Pratt se vyjádřil k návratu Jamese Gunna

26. 4. 2019 24 088×400 světlý/tmavý vzhled

Anthony Russo   a Joe Russo   byli v uplynulých letech podepsáni pod některými z největších hitů Marvelu. Natočili poslední dva Captainovy sólové filmy a následně se postarali také o Infinity War 86 % a Endgame 92 %. Nyní se však rozhodli skončit, přinejmenším prozatím.

Režiséři už v minulosti vyjádřili touhu natočit případnou adaptaci Secret Wars a ani nyní proto nevylučují možný návrat v budoucnu. V současné době však žádné další Marvel filmy nemají v plánu. Dodali však, že mají se studiem skvělý pracovní vztah.

Chris Pratt  , představitel Star-Lorda, zase vyjádřil své nadšení z návratu Jamese Gunna   jako režiséra třetích Strážců Galaxie  . Podle něj jde o správný krok, za kterým stojí. Samotné filmy jsou ostatně prý o tom, že je občas dobré dávat lidem druhé šance.

Méně spokojení však fandové Marvelu budou ze zprávy IndieWire. Podle ní se Disney z právních důvodů ještě skoro dva roky nesmí ani dotknout seriálů typu Punishera  88 %, Daredevila 87 % či Jessicy Jones 77 %, které před časem postupně ukončil. Nemůže na nich začít pracovat, dokud celá doba neuplyne, což znamená, že se diváci dočkají případného pokračování ještě později, než se dosud předpokládalo.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: