Avengers Endgame: Sebastian Stan ani nevěděl, jakou scénu vlastně natáčí

3. 5. 2019 4 780×80 světlý/tmavý vzhled

Množství postav z celého univerza MCU se ukázalo v jedné z posledních scén Avengers: Endgame 89 %, kde se hrdinové loučí s padlým Tonym Starkem. Ne všichni herečtí představitelé však tušili, čeho přesně se jejich charaktery účastní. Sebastian Stan  , který hraje Winter Soldiera, například událost považoval za svatbu.

Režiséři Joe   a Anthony Russovi   zase odhalili, že byla Starkova ikonická hláška předtím, než luskne prsty a zničí Thanose s jeho armádou, přidána až na poslední chvíli. Teprve když tvůrci stříhali celý snímek, napadlo je, že by si hrdina podobný moment neodpustil. S konkrétní podobou repliky, která odkazuje na prvního Iron Mana 82 %, přišel nakonec až editor Jeff Ford. Scéna pak byla dotočena.

Avengers Endgame: Vysvětlíme, jaká pravidla má v MCU cestování časem

Samotný Starkův herec Robert Downey Jr.   zase svým návrhem vylepšil Spider-Manův skon v loňské Infinity War 86 %. Navrhl totiž, aby Petera Parkera, který blížící se záhubu cítí svým pavoučím smyslem, vidina smrti pořádně vyděsila. Následně herci z velké části scénu improvizovali. I díky tomu má ve snímku mimořádný emocionální dopad.

Twitter mimochodem včera oznámil, že je Endgame nejtweetovanějším filmem historie.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: