Soutěž o zájezd s CK Vikingtour – „Po stopách Cizinky“

13. 5. 2019 2 680×16 světlý/tmavý vzhled

Toužíte navštívit místa, kde se zrodila láska mezi Jamiem a Claire? Vydat se cestou, kterou chodí hrdinové série Cizinka? Zažít krásy Skotska na vlastní kůži? S Knihami Dobrovský a CK Vikingtour je tohle vše možné.

Zakupte během května v knihkupectvích Knihy Dobrovský či na e-shopu KnihyDobrovsky.cz šestý díl série Cizinka, který nese název Ledový dech, a pokud při nákupu použijete svou kartičku Klubu Knihy Dobrovský, budete zařazeni do soutěže o zájezd „Po stopách Cizinky“, který od 26. 5. do 5. 6. 2020 pořádá CK Vikingtour. 

Pravidla zařazení do soutěže:

  1. Nakupte do konce června Ledový dech v našich prodejnách či na našem e-shopu
  2. Ukažte kartičku na pokladně či nakupujte přihlášeni pod svým klubovým účtem
  3. Sledujte naše sociální sítě a zjistěte, zda jste vyhráli

Soutěž trvá do 31. května. Další informace najdete na webu Knihy Dobrovský.

Více o zájezdu

V ceně  je doprava mikrobusem z Brna do Edinburghu a dále obslužná doprava dle programu – 1 000 km po skotské Vysočině přes Inverness a zpět, 2× trajekt Amsterdam – Newcastle, 8× ubytování (6× chatka v kempu, 2× hostel), 2× průvodce, program, polní kuchyň. V ceně nejsou vstupy (na všechna naplánovaná místa to vychází na  cca 3 000 Kč), pojištění, stravování vlastní.

Měli jinou vizi: 7 slavných režisérů, kteří odmítli nabídky na velké blockbustery

Ubytování je v kempových chatkách většinou pro 4 osoby, někdy pro 2, chatka je vždy s možností přitopení, nutné mít ale vlastní spacák. V chatce dále bývá rychlovarná konvice, malá lednička, elektřina, před chatkou posezení.

V kempu je vždy čisté a moderní sociální vybavení a někdy kuchyňka, někdy jen místo na umývání nádobí. K dispozici budete mít naši polní kuchyň (bomba s vařičem, nádobí). Možnost nákupu čerstvých potravin téměř každý den.

Je možné samozřejmě v kempu místo chatky stanovat (noc vychází asi na 300 Kč/os, cena zájezdu by byla zlevněna dle levnějšího ubytování). Vždy krásná travnatá plocha hned u chatek, použití veškerého zázemí kempu či hostelu.

Ubytování v hostelech – velmi pěkné, vše perfektně čisté, kompletně zařízená velká kuchyně, společenská místnost – jídelna, pokoje pro 4-6 osob. Obtížnost programu lehká, nepůjdeme žádné treky, spíše procházky max. 5 km. Měsíc před odjezdem budete pozváni na informační schůzku s průvodci, kde obdržíte detailní informace, rozpis ubytování apod.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: