V Avengers: Endgame mohli být temní elfové, Občanská válka se zase měla soustředit na Buckyho

14. 5. 2019 9 293×45 světlý/tmavý vzhled

Temní elfové, kteří bojovali kdysi s Thorem v Temném světě 72 %, mohli být součástí Thanosovy velké armády v Avengers: Endgame 87 %. Prozradil to jeden z tvůrců digitálních efektů pro film, který ale dodal, že se návrh nikdy nedostal ze stádia nápadu a žádné scény s elfy nebyly natočeny.

V Temném světě z roku 2013 ještě temní elfové poslouchali svého vládce Malekitha, který se pokusil s pomocí Aetheru uvrhnout celý vesmír do temnoty. Pokud by se objevili v armádě Thanose z roku 2014, která cestovala časem do finální bitvy v Endgame, znamenalo by to, že Šílený titán elfy během jednoho roku mezi oběma událostmi stihl naverbovat.

Marvel: 10 nejlepších akčních scén z dosavadních filmů superhrdinského univerza

Scénáristé Christopher Markus   a Stephen McFeely   se zase v jednom z rozhovorů vrátili ke svému staršímu filmu Captain America: Občanská válka 78 %. Předtím, než bylo jasné, že se ve snímku ukáže Robert Downey Jr.   alias Tony Stark, pracovali prý s verzí, kde se příběh točil okolo Buckyho.

Už tehdy byl součástí příběhu i Zemo, přestože tehdy ještě nebylo v plánu, aby rozeštval Avengery proti sobě. Když ale přišel nápad natočit třetího Captaina právě jako adaptaci komiksové Občanské války, rozhodli se scénáristé, že z Buckyho hlavní linky udělají vedlejší. Funguje tak prý údajně stejně mnohem lépe.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: