Avengers Endgame: Tvůrci potvrdili Lokiho osud a prozradili, zda by Captain zvládl rukavici

Datum vydání 15. 5. 2019Shlédnutí 30 564×Názory k tématu1Sdílení článku217Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Mnohé fanoušky zajímalo, co se vlastně stalo s Lokim z minulosti, když se mu podařilo ukrást Teserakt a prchnout ze zajetí během výletu Avengers do minulosti. Prastará totiž krátce předtím vysvětlila Hulkovi, že přemístění Kamene nekonečna vždy vytvoří novou alternativní časovou linku.

Fanoušci si však nebyli jistí, zda Prastará mluvila pouze o přemisťování Kamenů časem, či zda může mít podobný efekt i Lokiho cesta pouhým prostorem. Jak se ukázalo nyní, druhá odpověď je správně a bůh klamu skutečně svým duchapřítomným útěkem stvořil novou realitu.

Režisér Joe Russo   k tomu uvedl, že pro Captaina by bylo nemožné splnit jeho misi a vrátit všechny Kameny na správná místa, pokud by nevypátral Lokiho.

Historie Teseraktu v MCU: Jak šel čas s modře zářící krychlí

Scénárista Christopher Markus   zase prozradil, jak by dopadl Cap, kdyby použil rukavici. A zdá se, že by mu ani sérum supervojáka přiliš nepomohlo proti moci Kamenů nekonečna. Markus je totiž toho názoru, že by se Steve Rogers upekl.

Herec Don Cheadle  , který v MCU ztvárňuje už hezkých pár let Rhodeyho alias War Machina, zase zodpověděl jinou palčivou diváckou otázku. Jak je možné, že se ve snímku Iron Man 2 73 % dokázal naučit létat tak rychle, když Tonymu totéž trvalo v prvním díle mnohem delší dobu?

 

Rhodey prý za svůj úspěch vděčí svým pilotským zkušenostem a také tomu, že Tony Stark naprogramoval ovládání obleku tak, aby bylo intuitivní, uvedl Cheadle na svém Twitteru.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *