Emilia Clarke se loučí se Hrou o trůny, představitel Brana kritizuje petici za přetočení

20. 5. 2019 8 070×1239 světlý/tmavý vzhled

Herečka Emilia Clarke  , která už od první epizody ztvárňuje v seriálu Hra o trůny 92 % postavu Daenerys Targaryen, se na Instagramu rozloučila se svou rolí. Ani prý nedokáže najít slova, tolik pro ni osm let strávených natáčením seriálu znamenalo. S Daenerys prý strávila celou svou dospělost.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Finding the words to write this post has left me overwhelmed with how much I want to say but how small words feel in comparison to what this show and Dany have meant to me. The mother of dragons chapter has taken up the whole of my adult life. This woman has taken up the whole of my heart. I’ve sweated in the blaze of dragon fire, shed many tears at those who left our family early, and wrung my brain dry trying to do Khaleesi and the masterful words, actions (and names) I was given, justice. Game of Thrones has shaped me as a woman, as an actor and as a human being. I just wish my darling dad was here now to see how far we’ve flown. But to you, dear kind magical fans, I owe you so much thanks, for your steady gaze at what we’ve made and what I’ve done with a character that was already in the hearts of many before I slipped on the platinum wig of dreams. Without you there is no us. And now our watch has ended. @gameofthrones @hbo #love #motherofdragonsoverandout

A post shared by @ emilia_clarke on

Clarke zároveň také srdečně poděkovala fanouškům, načež svůj příspěvek zakončila slovy, jimiž se Noční hlídka loučí se svými padlými: „A nyní naše stráž skončila.“ Podobně zakončila před pár dny vlastní instagramové rozloučení i Lena Headey  , představitelka Cersei Lannister.

Hra o trůny: 8 postav, jejichž knižní osud se od toho seriálového zásadně liší

Představitel Brana Starka Isaac Hempstead-Wright   zase promluvil o fanouškovské petici za přetočení osmé řady, o které jsme podrobněji psali minulý týden. Pro Hollywood Reporter uvedl, že celou snahu považuje za absurdní a směšnou. K petici se už dříve negativně vyjádřil i Jacob Anderson  , který v seriálu hraje postavu Šedého červa.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (12 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: