Rick a Morty: Populární seriál se ještě letos vrátí, tvůrci už dumají nad pátou sezónou

Datum vydání 3. 6. 2019Shlédnutí 4 239×Sdílení článku95Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Je to už rok a půl, co jsme se dočkali premiéry dosud poslední třetí řady animovaného seriálu Rick a Morty 92 %. Už delší dobu nicméně víme, že se dočkáme mnoha a mnoha nových epizod. Loni totiž vyšlo najevo, že si v Adult Swim objednali celých 70 dalších dílů.

Seriál navíc nedávno zveřejnil krátkou upoutávku, z níž jsme se konečně dozvěděli datum premiéry nadcházející čtvrté řady. Oznámení stylově provedli samotní hrdinové Rick a Morty. Díky nim tak nyní víme, že si počkáme ještě do letošního listopadu.

Celkově více než dvouletá pauza byla způsobena zdlouhavým vyjednáváním mezi tvůrci a televizním kanálem Cartoon Network, do jehož programu patří i Adult Swim.

7 zajímavostí o seriálu Rick a Morty: Jeho postavy uvedly na trh starou omáčku a zabily Simpsonovy

Ohledně nové řady jsou tvůrci zatím sebevědomí. Justin Roiland   například už v březnu na svém Twitteru napsal, že má z nových epizod fakt skvělý pocit. Sdílel také obrázek s popiskem Idc3, který naznačuje, že bychom se mohli dočkat dalšího dílu věnovaného interdimenzionální televizi. Ta se objevila v osmých epizodách první a druhé série.

Víc detailů o příběhu nicméně zatím nevíme – třetí řada totiž skončila docela otevřeně. Dokonce možná až příliš. Jeden z tvůrců Dan Harmon   totiž v roce 2017 vysvětlil, že tým původně počítal s 14 epizodami namísto 10, které byly nakonec odvysílány a musel tak dělat změny.

Poznali jste je po hlase? 8 slavných herců, 4 moderátoři a jejich méně známé role v animácích

Nyní ale tvůrci nelení a dokonce už si připravují nějaké nápady i na pátou sérii. Dan Harmon zveřejnil některé z nich na instagramu a musíme přiznat, že mnohé z nich vypadají nadějně. Rick by mohl třeba objevit 11. přikázání, navštívit planetu kde neexistují stopky a potkat neviditelná prasata či umělou osobu s organickou nohou.

Což je přesně ten styl dobrodružství, kterými nás seriál zpravidla oblažuje.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *