Star Wars: Představitel admirála Ackbara byl zklamaný rolí své postavy v sequelech

1. 6. 2019 6 351×138 světlý/tmavý vzhled

„Je to past!“ Asi touto větou se admirál Ackbar, jeden z nejvýše postavených důstojníků Povstalecké aliance, nejvíc proslavil. Pro jeho hereckého představitele Tima Rose se každopádně pomyslnou největší pastí stala nová sequelová trilogie Star Wars, v níž se příběh jeho postavy uzavřel.

Zmínil se, že byl prakticky vystřižen ze sedmého dílu s podtitulem Síla se probouzí 76 %. Po třiceti letech, kdy Rose čekal, až si roli zopakuje, jej to docela zklamalo. Těšil se ale, že by mohl dostat více prostoru v Posledním z Jediů 72 %. Jak je vám ale asi jasné, opět se pletl.

Star Wars: Fanoušek zcela přepracoval souboj Bena Kenobiho s Vaderem z Nové naděje

Herci prý vždy dostávali scénář jen na konkrétní natáčecí den. Rose proto pokaždé uvažoval, zda už je konečně čas, aby Ackbar zazářil. Jednoho dne se pak objevila scéna, kde hrál admirál opět významnou roli – jeho poslední scéna. Rose si vysloveně postěžoval, že zjevně tvůrcům Ackbar stále ještě nepřipadal dostatečně mrtvý.

Navíc to stále ještě nebylo všechno. Když Rose skutečně svou poslední scénu natočil, požádali ho ještě, aby se podíval na kameru a řekl: „It's a wrap!“ Wrap totiž v angličtině znamená mimo jiné i konec natáčení a celá věta se pochopitelně rýmuje s již zmíněným Ackbarovým výrokem: „It's a trap!“

Rose přiznal, že v tu chvíli už pod maskou a kostýmem nedokázal zadržet slzy po všem tom doufání, že jeho postava ještě dostane svůj moment.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: