Wolverine: Víme, proč není v Dark Phoenix i proč Hugha Jackmana kdysi málem nahradili

Datum vydání 5. 6. 2019Shlédnutí 11 262×Sdílení článku122Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Protože se blíží vydání nových X-Men, dozvěděli jsme se v uplynulých dnech i dvě zajímavé informace o postavě Wolverina. A to přesto, že Logan v nadcházejícím snímku Dark Phoenix   chybí. Režisér Simon Kinberg   totiž vysvětlil, proč tvůrci hrdinu z příběhu vypustili.

Kdyby se prý chtěli držet komiksů, samozřejmou volbou by bylo zobrazit vztah mezi Wolverinem a Jean Grey. Herce Hugha Jackmana   a Sophii Turner   nicméně dělí až příliš velký věkový rozdíl. Krom toho se Kinberg také bál, že by populární rosomák od Jean Grey odváděl pozornost.

Matthew Vaughn původně plánoval celou trilogii X-Men filmů. Budoucí minulost měla být finále

Otázkou samozřejmě zůstává i to, zda by se Jackman vrátil, i kdyby tvůrci měli zájem. Adamantiové drápy totiž pověsil na hřebík už před dvěma lety ve snímku Logan 83 %.

Nově však víme, že mohla hercova kariéra v roli Wolverina skončit ještě mnohem, mnohem dříve. Jeho výkon totiž prý čelil kritice během natáčení prvního snímku série X-Men 82 % na přelomu tisíciletí. Tehdy prý Jackmana podpořila jeho manželka a herec následně se svým hrdinou tak srostl, že je nyní těžké představit si v roli kohokoli jiného.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *