Marvel: Lady Sif se možná v budoucnu vrátí, Tessa Thompson chce superhrdinskou romantickou komedii

Datum vydání 6. 6. 2019Shlédnutí 8 805×Sdílení článku146Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Ve snímku Thor: Ragnarok   81 % mimo jiné padli takřka všichni Thorovi přátelé z předcházejících dílů série. Tedy skoro všichni – útok Hely na Asgard přežil Heimdall a také chrabrá válečnice lady Sif. Ta totiž zrovna v té době nebyla přítomná (z důvodu vytíženosti herečky) a v univerzu MCU díky tomu stále zůstává.

Postava se ukázala také v seriálu Agenti S.H.I.E.L.D.  74 %, už zhruba čtyři roky jsme ji ale nikde nezahlédli. Producentka Victoria Alonso, která pracuje na filmech Marvelu, však nedávno na Redditu prozradila, že se válečnice stále může vrátit. Herečka Jaimie Alexander   má zjevně stále šanci si svou roli někdy zopakovat.

Baron Mordo, Abomination a Velmistr: 10 padouchů Marvelu, kteří by se ještě mohli vrátit

Již zmíněný Ragnarok ale do Thorovy série uvedl novou ženskou postavu, Valkyrii herečky Tessy Thompson  . Ta nově během propagace snímku Muži v černém: Globální hrozba   prozradila, že by si ráda zahrála v romantické komedii zasazené do superhrdinského vesmíru MCU. Prý by mohli s Thorem a Captain Marvel vytvořit milostný trojúhelník a přidat do scénáře prvky thrilleru.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *