Dokážou Avengers s novými scénami konečně porazit Avatara? Není to jisté

21. 6. 2019 11 931×1339 světlý/tmavý vzhled

Už předevčírem se objevila zpráva, že se Marvel chystá pustit v průběhu nadcházejícího týdne Avengers: Endgame 76 % do kin s trochou dosud neviděného obsahu. Kevin Feige   konkrétně uvedl, že se fanoušci dočkají vynechané scény, kterou uvidí po titulcích. Uvidí také blíže nespecifikovaný hold a údajně i pár překvapení.

Obecně se soudí, že se Marvel snaží tímto krokem posílit klesající prodeje vstupenek a na poslední chvíli tak porazit v tržbách Avatara 82 %, který vede žebříček. Avengerům totiž schází už jen méně než 45 milionů dolarů. Přesto není jisté, zda bude nový obsah k navnadění diváka stačit.

Trháky, které lámaly rekordy. Představujeme 10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

Když se totiž kdysi do kin vrátil již zmíněný Avatar, utržil jen asi 10 milionů. Sice neměl k dispozici nové scény, zato ale vyrazil zpátky do kin déle po své premiéře, než Avengers. Těm momentálně tržby navyšují spíš už jen superfanoušci typu muže z Floridy, který film údajně viděl už více než stokrát – běžní diváci měli už více než měsíc na to, aby snímek zhlédli.

I proto napsal Forbes, že krok Marvelu smrdí zoufalstvím a skepticky se tváří třeba i komentář serveru Indie Wire – ani nová vynechaná scéna zkrátka nemusí Endgame k vítězství stačit. Bude jistě ještě zajímavé sledovat, jak souboj tržeb nakonec dopadne.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: