Citujte filmy Marvelu jako Bibli: Fanouškovská stránka vyhledává všechny repliky z MCU

5. 7. 2019 4 881×68 světlý/tmavý vzhled

Zápal fanoušků superhrdinského univerza MCU nezná hranic. Po premiéře Avengers: Infinity War 86 % například založili subreddit, z něhož byla následně polovina vyhozena v rámci nastolení Thanosovy perfektní rovnováhy. Jedním z jejich novějších počinů je pak webová stránka, která vám umožní citovat vaše oblíbené filmy jako Bibli.

A to se vším všudy. Vyhledávací panel vám umožní najít citát, který hledáte. Ten se následně ukáže níže spolu se svou přesnou lokalizací. Ta ctí formát, který se zpravidla používá pro citace Bible, byť s několika podstatnými rozdíly. Místo čísla kapitol uvádí minutu, ve které byla daná věta vyslovena a místo čísla verše pak sekundu.

Baron Mordo, Abomination a Velmistr: 10 padouchů Marvelu, kteří by se ještě mohli vrátit

Jednotlivé biblické knihy pak nahrazují tituly filmů Marvelu, které byly ale také upraveny. Pokud je snímek jen jednou částí v sérii (jako třeba Iron Man 3 80 % nebo Avengers: Age of Ultron 73 %), bude replika z něj citována jako III Iron Man, respektive II Avengers.

MCU Bible Verse obsahuje citáty ze všech dosavadních snímků univerza od prvního Iron Mana 82 % po Avengers: Endgame 86 %. Českého diváka může mrzet snad jen to, že je web pochopitelně v angličtině a musí si tedy vzpomenout na originální znění replik ve filmech.

Stránku můžete navštívit zde.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: