Daisy Ridley: Reakce fandů na Posledního z Jediů byly fér, v deváté epizodě se dozvíme pravdu o Rey

Datum vydání 3. 7. 2019Shlédnutí 3 676×Sdílení článku128Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Herečka Daisy Ridley  , která v sequelové trilogii Star Wars ztvárňuje protagonistku Rey, promluvila pro server USA Today a objevila se v podcastu Happy Sad Confused. Vyjádřila se například k velmi kritickým reakcím, které měli mnozí diváci po zhlédnutí dosud nejnovější osmé epizody s podtitulem Poslední z Jediů 72 %.

Sama sice prý nutně nesdílí názory těchto fanoušků, přijde jí ale fér, že se lidé vyjadřují k osudu série, která je pro ně velmi důležitá. Podle herečky to patří ke svobodě vyjadřování. Ridley také uvedla, že se v nadcházejícím Vzestupu Skywalkera   konečně dozvíme celou pravdu o minulosti její postavy.

Star Wars: Vybrali jsme 10 nejlepších soubojů se světelnými meči

Tu prý také čeká velký souboj s Kylem Renem, který jsme už zahlédli i na některých zveřejněných fotkách z filmu. Střetnutí je podle herečky skvělé a vlivem lehčích rekvizit mečů bude rychlejší, neboť se Rey ostatně v průběhu předchozích dvou epizod stala lepší bojovnicí.

Střet se natáčel v listopadu a vyžadoval od herců jistou míru obětavosti, neboť na ně v průběhu boje členové štábu lili vodu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *