Spider-Man: Režisér Jon Watts prozradil, jak vzniklo úžasné cameo ze závěru filmu

8. 7. 2019 6 392×387 světlý/tmavý vzhled

Šéf Daily Bugle J. Jonah Jameson patří mezi nejikoničtější postavy Spider-Manova komiksového vesmíru. Poté, co se ukázal ve starší filmové trilogii Sama Raimiho   nyní kontroverzní žurnalista dorazil v novém snímku Daleko od domova  84 % i do MCU. V obou případech postavu ztvárnil stejný herec, J. K. Simmons  .

Režisér Jon Watts   nyní pro Cinemablend odhalil, jak celé překvapivé cameo na konci filmu vlastně vzniklo. Jameson se totiž ukáže mezi titulky, kde obviní Spider-Mana z vraždy Mysteria a následně dokonce odhalí jeho skutečnou identitu. Watts měl prozrazení Parkerova tajemství celou dobu v plánu a rychle došel k tomu, že bude nejlepší využít právě Daily Bugle.

10 nejlepších padouchů MCU: Šílený titán, neméně šílený obchodník se smrtí i bůh klamu

Změnil sice noviny na internetový zpravodajský server, i tak ale věděl, že bude stále potřebovat Jonaha Jamesona. A osvědčený J. K. Simmons byl jasnou volbou. Zbývalo jen zjistit, zda kývne.

Herec zájem měl a scéna se nakonec natáčela před zeleným plátnem v poslední možnou chvíli, aby se zabránilo jejímu prozrazení. I díky tomu diváky tolik překvapila.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: