Spider-Man: Marvel ukázal alternativní kostýmy pro Mysteria, vzniklo jich prý snad až sedmdesát

12. 7. 2019 11 457×59 světlý/tmavý vzhled

Vybrat ten správný superhrdinský oblek pro padoucha Mysteria zjevně nebylo vůbec lehké. V novém rozhovoru, zveřejněném na oficiálním YouTube kanálu Marvelu, jsme se dozvěděli víc o vzniku filmového designu, který se od komiksových kostýmů postavy v některých ohledech liší. Než se našel ten pravý, muselo vzniknout asi 60 nebo 70 konceptů, z nichž mnohé najdete ve připojeném videu.

Tvůrcům například přišlo, že oblek vypadá realističtěji, když je zčásti vyrobený z kovu. Zvažovali také, že skleněnou kouli na Mysteriově hlavě nahradí jiným tvarem, který by lépe kopíroval tvar lidské hlavy. Přišlo jim ale, že výsledek zkrátka vůbec nepřipomíná toho Mysteria, kterého si fanoušci oblíbili na stránkách komiksů.

Spider-Man: Odpovídáme na otázky, které si možná kladete po zhlédnutí Daleko od domova

Dozvěděli jsme se také, že když Mysterio používá své schopnosti, září mu nad rukama trojúhelník s okem uprostřed, který najdeme i na sponách jeho pláště. Také má v pruzích na kostýmu písmena M. Důvod, proč má postava na rozdíl od komiksového Quentina Becka vousy, je pak údajně prostý: herec Jake Gylenhaal   s nimi vypadá lépe.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: