Pán prstenů: Na Novém Zélandu už se hledá komparz, nadcházející hra nebude se seriálem souviset

20. 7. 2019 3 077×30 světlý/tmavý vzhled

Svět Středozemě je po zhruba pětileté pauze opět ve středu zájmu diváků po celém světě. Připravuje se totiž gigantický seriál v produkci Amazonu, jehož premiéra se očekává nejspíš už v roce 2021. Zhruba před týdnem pak zpozorněli i videoherní fanoušci, neboť jsme se dozvěděli, že Amazon chystá dokonce i MMORPG.

Matoucí je nicméně informace, že chystaná hra nebude nijak propojena se zmíněným seriálem. Podle informací serveru IGN Amazon zdůraznil, že oba projekty připravuje nezávisle a nemají spolu žádnou souvislost. Nehrozí tedy zatím, že bychom se podívali do Středozemě Druhého věku také na obrazovkách počítačů.

Pán prstenů: Povyprávíme příběhy výzbroje a výstroje Společenstva

Další novinka se pak týká už jen samotného seriálu, který se bude podle dosud nepotvrzených zpráv natáčet i na Novém Zélandu, kde vznikala slavná filmová trilogie Petera Jacksona  . Klepy, o kterých jsme už informovali před časem, byly totiž zdánlivě znovu potvrzeny.

Agentura Heroes and Villains NZ totiž na Facebooku hledala komparzisty pro role vojáků, vesničanů a padouchů (pravděpodobně skřetů a podobné verbeže). Vše tedy naznačuje tomu, že si Středozem znovu zahraje ikonický ostrov.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: