Alita: Není divu, že dvojka dosud nebyla oficiálně potvrzena, míní představitelka hlavní role

5. 8. 2019 30 583×1280 světlý/tmavý vzhled

Herečka Rosa Salazar  , která se ukázala jako Alita ve stejnojmenném letošním akčním sci-fi snímku 76 %, není zjevně nijak znepokojena tím, že jsme se zatím nedočkali oznámení dvojky. Podle jejího mínění zatím Disney jednoduše neměl čas případné pokračování řešit, protože má příliš mnoho práce s převzetím rozsáhlé knihovny filmů po nákupu Foxů.

Zájem o práci na dvojce vyjádřil v minulosti třeba i režisér Robert Rodriguez   a Alita si během své cesty kinosály získala i přes spíše průměrné tržby jistou základnu spokojených fanoušků. Přesto si zatím asi nikdo nemůže být jistý, že se sequelu skutečně dočkáme. Rosa Salazar prý každopádně bude Alitu ráda hrát po zbytek své kariéry, dostane-li možnost.

Filmožrout: Alita versus recenzenti. V Česku se Bojový Anděl líbí víc, než v zahraničí

Tvůrci vizuálních efektů z Weta Digital zase prozradili, co pro ně bylo největší výzvou při práci na snímku. Možná nepřekvapivě to byla samotná Alita, konkrétně její ne zcela lidský obličej s velkýma očima. Ten začal vypadat přirozeně údajně až poté, co se do něj tvůrci rozhodli přímo nakopírovat ústa již zmíněné herečky Rosy Salazar. Také využili zkušeností s digitálním oživováním herce Paula Walkera   pro snímek Rychle a zběsile 7 68 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (12 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: