Snyder Cut by stál Warner Bros. ještě spoustu peněz, píše The Telegraph

6. 8. 2019 2 226×13 světlý/tmavý vzhled

Liga spravedlnosti 60 % mnoho pozitivních ohlasů nezaznamenala a uzavřela jednu kapitolu v historii propojeného univerza DC. Kapitolu, která byla definována především osobností režiséra Zacka Snydera  , který kvůli tragické události v osobním životě nebyl schopen snímek dokončit.

Převzal ho po něm Joss Whedon  , zkušený tvůrce prvních dvou dílů Avengers. Mnozí se však domnívají, že právě jeho úpravy potopily snímek úplně a žádají zveřejnění Snyder Cutu, tedy Ligy spravedlnosti podle vize původního režiséra. The Telegraph nicméně nyní přinesl zprávu, že by něco takového nebylo vůbec jednoduché.

Katastrofa ve vesmíru, život střely či akční honička. 10 nejlepších filmových úvodů

Vyzpovídal totiž jednoho z tvůrců počítačových efektů pro film, který uvedl, že byl v době střídání režisérů snímek ještě celé měsíce před dokončením. Pokud by existovala téměř hotová verze, Warneři by prý najali jenom střihače a nemuseli by investovat nějakých 30 nebo 40 milionů dolarů.

The Telegraph také podotýká, že v době změny režiséra ještě například nebyl nejspíš dokončen soundtrack a cituje režiséra Kevina Smithe  , který prozradil, Snyder Cut obsahoval spoustu zeleného plátna a nedokončených efektů.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: