Oblíbení herci oblíbených herců: 8 hvězd, které promluvily o svých vzorech

9. 8. 2019 5 414×48 světlý/tmavý vzhled

I sami populární herci mívají občas své oblíbené herce – ať už vzory, nebo třeba kolegy, se kterými se jim dobře pracovalo či které z nějakého důvodu obdivují. Právě těmto vztahům bude věnován celý dnešní článek. A možná vás i překvapí, koho chovají v úctě zrovna vaši oblíbenci.

1) Tom Hardy: Gary Oldman

Představitel Šíleného Maxe, Venoma či Bana z Temného rytíře patří sám mezi populární, obdivované herce. Svého kolegu Garyho Oldmana  , se kterým během své kariéry několikrát spolupracoval, však vyhlásil prakticky za hereckého boha a svého osobního hrdinu.

Občas to přeci jen funguje: 7 rebootů, které vzkřísily známé série

Když se Hardy   s Oldmanem poprvé setkal v práci, nedokázal mu prý odpovídat svými replikami, protože ho příliš zaměstnávalo civění.

2) Emma Watson: Natalie Portman

Bella z Krásky a zvířete 73 % či Hermiona z filmové ságy o Harrym Potterovimnoho vzorů, mezi které patří třeba Renee Zellweger   a Tom Hanks  . Za doslova brilantní pak považuje svou kolegyni Natalii Portman  , známou třeba ze Star Wars či MCU.

3) Jon Hamm: Harrison Ford

Jon Hamm   se ukázal v populárních seriálech typu Šílenci z Manhattanu 84 % či Black Mirror 88 % a svým charismatem si získal mnoho fanoušků. Sám prý ale v mládí obdivoval Harrisona Forda  , a to hlavně kvůli jeho roli Hana Sola v originální trilogii Star Wars.

Hamm později Forda několikrát osobně potkal a dokonce se s ním vyfotil. Kdyby mu prý někdo v mládí řekl, že se to jednou stane, vůbec by mu nevěřil.

4) Johnny Depp: Marlon Brando

Znáte ho třeba jako Willyho Wonku, kapitána Jacka Sparrowa či nejnověji jako mocného temného čaroděje Gellerta Grindelwalda. Johnnyho Deppa   zkrátka ani nemusíme moc představovat. I on má nicméně své vzory a oblíbence mezi ostatními herci.

Harry Potter: 10 nejzbytečnější informací, které J. K. Rowling prozradila nejen na Twitteru

Konkrétně Marlona Branda  , jehož si pamatujete asi hlavně z titulní role dona Vita Corleoneho z legendárního Kmotra 92 %. Depp ho doslova nazval možná největším hercem posledních dvou staletí.

5) Natalie Portman: Meryl Streep

Výše jsme zmínili, že Emma Watson obdivuje Natalie Portman – ta zase sama našla pochvalná slova třeba pro Meryl Streep  . Ta je prý fenomenálně, šíleně nádherná a je zajímavou osobou. Jako jeden ze svých vzorů zmínila Meryl Streep také Penélope Cruz  .

6) Morgan Freeman: Jack Nicholson

Morgan Freeman  , známý třeba ze slavného Vykoupení z věznice Shawshank 95 % či z trilogie o Temném rytíři, obdivuje Jacka Nicholsona  . U jeho pomyslného oltáře se prý každodenně modlil už od doby, kdy poprvé zhlédl snímek Malé životní etudy 74 %.

7) Edward Norton: Robert DeNiro

Letos jsme Edwarda Nortona   mohli krátce zahlédnout v závěru Ality 76 %, kde ztvárnil záporáka pozorujícího z výšin titulní hrdinku. Hrál však třeba i v Královstvím nebeském 72 % a ztvárnil v MCU zelenáče Hulka, než ho v Avengers 83 % nahradil Mark Ruffalo  .

Norton obdivuje Roberta De Nira  , konkrétně délku a rozmanitost jeho kariéry. O De Nirovi se ale pochvalně vyjádřil například i Matt Damon  .

8) Eddie Redmayne: Hugh Jackman

Hugha Jackmana  , který se asi nejvíc proslavil rolí Wolverina, chválil třeba jeho kolega z X-Men Patrick Stewart   alias Profesor X. Sympatického Australana si nicméně váží třeba i Eddie Redmayne  .

Skvělé filmy za poslední desetiletí, které jste asi viděli

Na Jackmanovu adresu totiž uvedl, že je nesmírně talentovaný, neskonale štědrý a dokáže se do své práce skutečně opřít. To se asi Jackmanovi poslouchá hezky, byť patří mezi skromné celebrity a chovat se k lidem mile a s respektem prý považuje za samozřejmost.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: