Avengers: Tvůrci nikdy nezvažovali roli Adama Warlocka, producent komentoval úvodní zvrat

8. 8. 2019 15 368×70 světlý/tmavý vzhled

Jednou z poměrně rozšířených fanouškovských teorií ohledně Avengers: Infinity War 86 % a Endgame 85 %byla ta, která předpokládala angažmá mocného Adama Warlocka. Ten se zatím ukázal v MCU pouze na moment v jedné z potitulkových scén snímku Strážci Galaxie 2 80 %.

Scénárista Stephen McFeely   však nyní prozradil, že tvůrci nikdy nad zahrnutím Warlocka do příběhu Avengers nepřemýšleli. Závěrečná část Infinity Sagy měla být o postavách, které už diváci znají a milují. Představení nového charakteru by nutně obralo o čas ty stávající. Něco podobného ostatně už loni říkal také jeho kolega Christopher Markus  .

Avengers: Víme, co měl původně v příběhu dělat Thor či jak vznikala scéna s portály

Producent Endgame Trinh Tran zase vysvětlil, jak vznikl úvodní zvrat snímku s Thanosovou popravou. Když tvůrci probírali, jak navázat na vítězství Šíleného titána v Infinity War, napadlo ho, že Thanos může jednoduše zemřít. Doufal, že tak divák nebude vědět, co od filmu čekat.

Jedním z hlavních problémů pak už byla jen nutnost vyřešit, jak se hrdinové v takovém případě dostanou ke Kamenům nekonečna, které potřebovali pro zvrácení lusknutí z Infinity War.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: