Spider-Man: Mysterio se možná ukázal už ve filmech Sama Raimiho, s hrdinou by bojoval ve čtyřce

10. 8. 2019 3 301×27 světlý/tmavý vzhled

Pavoučí série Sama Raimiho   neměla původně skončit třetím dílem, jak ostatně možná víte. Režisér plánoval i čtyřku, v níž by byl hlavním padouchem Vulture. Jedním z vedlejších se však mohl stát i Mysterio, kterého mohl dle nikdy nepotvrzených spekulací hrát Bruce Campbell  .

Ten se objevil ve všech třech filmech Raimiho trilogie. V jedničce 76 % ztvárnil organizátora wrestlingových zápasů, který vymyslel Spider-Manovi jeho hrdinské jméno. Ve dvojce 74 % se ukázal coby zaměstnanec divadla, který Peterovi neumožnil vstoupit na představení Mary Jane a třetí díl 62 % ho zastihl coby číšníka v restauraci.

Ve dvojce má dokonce malou narážku, když vysvětluje Peterovi, že zákaz vcházení do sálu po zavření dveří pomáhá udržovat iluzi.

Ďáblův advokát: Proč třetí Raimiho Spider Man není tak špatný, jak si mnozí myslí

Campbell měl mít údajně ve čtvrtém díle velkou roli, což se v kombinaci s jeho krátkými štěky v předchozích filmech stalo základem teorie, že by ztvárnil právě Mysteria. Myslete na to, až budete na staré Raimiho filmy koukat příště. Určitě si je tak užijete ještě o trochu víc.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: