Endgame: Kevin Feige se vyjádřil k cestování časem a prozradil oblíbenou scénu

12. 8. 2019 8 396×156 světlý/tmavý vzhled

Producent Kevin Feige  , který dohlíží na celé filmové univerzum Marvelu a na všech více než dvaceti filmech osobně pracoval, prozradil svou nejoblíbenější scénu z letošní týmovky Avengers: Endgame 85 %. Víc než třeba všechny smrti ho dojal moment, kdy všechny postavy v závěru dorážejí na bojiště.

Pro Feigeho byl zážitek o to intenzivnější, že si uvědomil, kolik herců už se svým týmem do univerza uvedl a kolik filmů se pak točilo okolo jejich postav.

Od režisérů jsme se mimochodem dozvěděli, proč jako první portálem prošel Black Panther. Tvůrci totiž od počátku plánovali, že Cap jako první zaslechne hlas Sama Wilsona – a ten byl v době své smrti právě ve Wakandě.

Avengers: Scénárista Endgame souhlasí s fandovskou teorií ohledně starého Captaina

Došlo také na hojně diskutovanou otázku, jak přesně funguje cestování časem v případě Captaina, který zůstal v minulosti se svou láskou Peggy. Kevin Feige v odpověď vyhýbavě ocitoval slova Maz Kanaty ze sedmé epizody Star Wars 76 %: „To je dobrá otázka… na jindy.“

Zdá se tudíž, že přesné okolnosti Capova dlouhého výletu zůstanou zatím podobným tajemstvím jako způsob, kterým se meč Luka Skywalkera zachránil z hlubin Bespinu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: