Neznámá tvář na pohřbu Tonyho Starka? Už jste ji kdysi v MCU zahlédli

13. 8. 2019 39 546×886 světlý/tmavý vzhled

I měsíce po premiéře Avengers: Endgame 85 % nacházejí někteří fanoušci ve snímku detaily, kterých si prve nevšimli. A protože už máme k dispozici mnoho kvalitních fotek přímo z filmu, rozhodli jsme se připomenout jedno méně nápadné cameo, na které jsme poprvé upozorňovali už před premiérou.

Ještě doteď občas dostáváme dotazy na identitu mladíka, který stál po boku hrdinů v zástupu na pohřbu Tonyho Starka. Nebyl jím nikdo jiný než Harley Keener, s nímž navázal Iron Man přátelství ve svém někdejším třetím snímku. Roli si po letech zopakoval herec Ty Simpkins  .

Avengers: Víme, co měl původně v příběhu dělat Thor či jak vznikala scéna s portály

Během doby však samozřejmě vyrostl a dospěl, takže mohla jeho role uniknout i leckterému fanouškovi s ostřížím zrakem.

Herec pro IGN prozradil, že si návrat do MCU užil a kdyby dostal možnost, ukázal by se v budoucnu rád znovu třeba jako komiksový Iron Lad. Režisér Joe Russo   nicméně před časem uvedl, že zahrnutím Keenera do scény pohřbu neumetal cestičku žádné konkrétní budoucnosti a o dalším případném osudu postavy nic neví.

Vzhledem k tomu, že Iron Man později získal dalšího adoptivního syna v Peterovi Parkerovi, obecně bychom nesázeli na to, že Harleyho Keenera ještě někdy uvidíme. Nic ale není nemožné a Ty Simpkins podle nepotvrzených zpráv s Marvelem smlouvu ještě na jeden další film…

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (8 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: