Odchod Spider-Mana je tragickou chybou, míní Joe Russo. Robert Downey Jr. se prý vrátí jako Iron Man

16. 9. 2019 25 598×155 světlý/tmavý vzhled

Jeden z režisérů Avengers: Endgame 84 % Joe Russo   se vyjádřil k nedávné roztržce mezi studii Disney a Sony ohledně postavy Spider-Mana, kterou si Marvel půjčoval pro své týmové snímky. Spojenectví mezi studii prý bylo vždycky křehké, podle režisérova názoru však udělali v Sony tragickou chybu.

Russo se totiž domnívá, že v Sony nedokáží napodobit talent Kevina Feigeho   na vyprávění úžasných příběhů, nedokáží napodobit úžasný úspěch, který získal v průběhu let. Šéf Sony se přitom už před časem vyjádřil proti tomu, aby byl úspěch Spider-Mana považován za úspěch Kevina Feigeho s tím, že i v jeho studiu pracují nadaní lidé.

Server Deadline zase přinesl překvapivou zprávu, že by se měl herec Robert Downey Jr.   znovu ukázat jako Tony Stark v nadcházejícím filmu Black Widow  . Informaci pochopitelně není možné nijak oficiálně potvrdit, byť je server Deadline považován za důvěryhodný zdroj.

Endgame: Už nejspíš víme, kolik bylo Captainovi v závěru nových Avengers

A když už jsme u Iron Mana – Kevin Feige ukázal dosud neviděnou vystřiženou scénu z prvního filmu, v níž Nick Fury hovoří s Tonym a zmiňuje mutanty a kousnutí radioaktivních brouků. Jde o narážky na Spider-Mana a X-Men, přestože žádný z těchto hrdinů tehdy ještě nebyl součástí propojeného vesmíru MCU.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: