Marvel: Thor v Avengers skutečně praštil Lokiho, tvůrce Jurského světa mohl točit Strážce Galaxie

19. 9. 2019 19 165×2 světlý/tmavý vzhled

Herec Tom Hiddleston   zavzpomínal na natáčení prvních Avengers 83 %, v nichž se jeho postava Lokiho střetla s Thorem Chrise Hemswortha  . Odhalil, že se oběma hercům špatně dařilo ve scéně, kdy bůh hromu nevlastního bratra praští přes obličej. Hiddlestonovi překážela přilba s rohy, takže nedokázal fingovaný úder náležitě prodat.

Nakonec proto navrhl Hemsworthovi, aby ho praštil doopravdy. Byl to prý hrozný nápad a Hiddleston se po ráně skácel na zem. Je prý velice rád, že hrál ve filmu a ne na prknech divadla, kde by musel podobný výkon opakovat večer co večer.

Marvel: Přehledně jsme shrnuli, jakých nových filmů a seriálů se v příštích letech dočkáme

Hiddleston také prozradil, že nadcházející seriál Loki   zodpoví dvě nejpalčivější otázky fanoušků. Dozvíme se, zda je postava skutečně mrtvá a co bůh klamu provedl s Teseraktem.

Režisér Jurského světa 73 % Colin Trevorrow  , který měl původně natočit i devátou epizodu Star Wars  , zase odhalil, že se mohl postarat ještě o další známou značku. Marvel mu totiž kdysi v rané fázi příprav nabídl Strážce Galaxie 81 %. Trevorrow nicméně odmítl, protože prý nevyrůstal na komiksech, ale spíš na Star Wars, na Indianovi Jonesovi a snímcích Stevena Spielberga  . Měl tudíž pocit, že by se Strážců měl ujmout někdo, kdo skutečně miluje předlohu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: