Marvel: David Harbour je hotov s Black Widow, Natalie Portman vysvětlila absenci v Ragnaroku

27. 9. 2019 5 774×32 světlý/tmavý vzhled

Herec David Harbour  , jehož jsme mohli vidět třeba v titulní roli nového Hellboye 55 %, již dokončil práci na snímku Black Widow  . Prozradil to na svém instagramovém účtu, kde se také mimo jiné rozloučil s plnovousem, který si kvůli roli Red Guardiana nechal narůst.

Server Screen Rant k novince podotýká, že je to znamení, že se k závěru blíží celá produkce filmu. Ten se začal natáčet počátkem letoška, měsíce před svým oficiálním oznámením ze strany Marvelu, k němuž došlo až po premiéře snímku Spider-Man: Daleko od domova 80 %.

Premiéry se dočkáme v květnu nadcházejícího roku.

Herečka Natalie Portman   zase promluvila o své roli Jane Foster v superhrdinském vesmíru MCU. Konkrétně vysvětlila, proč přesně se neukázala ve filmu Thor: Ragnarok 82 %, kde jsme se dozvěděli, že její vztah s bohem hromu tak nějak přestal fungovat.

Mrtvá filmová univerza: 5 sérií, které se neúspěšně snažily napodobit úspěch Marvelu

V době před premiérou snímku Portman nenabídla žádné detailní vysvětlení a pouze zmínila, že je podle všeho s Marvelem úplně hotová, i když se třeba jednou zase objeví v nějakých Avengers 7. Nově však známe i důvod její absence – totiž že se Ragnarok odehrával z většiny mimo naši planetu.

„Nebyl na Zemi. A moje postava je na Zemi,“ vysvětlila herečka pro Entertainment Tonight. Prozradila také, že byla nadšená, když jí Marvel tentokrát nabídl roli ženské verze Thora, známé třeba i z komiksů. Těší se také na spolupráci s režisérem Taikou Waititim   a kolegy Chrisem Hemsworthem   a Tessou Thompson  .

Thor: Odin má v první sólovce boha hromu osminohého koně. Ten pochází z mytologie

Šéf Disneyho Bob Iger pak ve své nové knize The Ride of a Lifetime odhalil, jaké potíže provázely cestu filmového Black Panthera 67 % na plátna kin. Přestože snímek podporoval sám Kevin Feige  , vyskytli se prý lidé, kteří nevěřili v jeho komerční úspěch a snažili se bránit jeho realizaci.

Iger vysvětlil, že používali staré argumenty, které během své dlouhé kariéry už mnohokrát slyšel. Ujel jim prý vlak ohledně toho, kam se v poslední době pohnul svět a kam by se pohnout ještě měl. Iger prý věděl, že má Disney šanci natočit skvělý film, který dá zároveň prostor nedostatečně reprezentované části americké populace.

Avengers: Doctor Strange musel prožít všech 14 000 605 špatných budoucností

Šéf studia proto prý osobně kontaktoval Marvel a dohlédl na to, aby nikdo nekladl filmu do cesty překážky. Tento přístup se očividně vyplatil, neboť se Black Panther po své premiéře stal komerčně vůbec nejúspěšnějším sólovým superhrdinským filmem MCU.

Iger ostatně nedávno zmínil, že je na Black Panthera možná nejpyšnější ze všech Disneyho filmů.

Článek uzavřeme zprávou z televizního světa – jak možná víte, Gabriel Luna   se objevil jako Ghost Rider v Marvel seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. 74 %. Měl ale dostat i vlastní příběh, a to konkrétně na platformě Hulu, kterou vlastní Disney. To se ale nestane, neboť se Ghost Rider podle zdrojů serveru Variety dostal kreativně do bezvýchodné situace.

Zpráva přichází v době, kdy se Disney připravuje spustit zbrusu novou streamovací platformu Disney+, na níž mimo jiné v budoucnu nalezneme celou řadu nových superhrdinských seriálů. Na ty už ale budou dohlížet tvůrci filmového MCU, nikoli ti z televizního oddělení.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: