Že by Mysterio přežil? Někteří fanoušci Spider-Mana si myslí, že mají důkaz

1. 10. 2019 9 574×116 světlý/tmavý vzhled

Na konci snímku Spider-Man: Daleko od domova 79 % se zdálo, že Peter Parker svého soka Mysteria přeci jen dokázal porazit. Sama E.D.I.T.H. mu ostatně potvrdila nepřítelovu smrt. Padouch měl sice ještě jedno eso v rukávu, když obvinil Spideyho ze své vraždy – to ale mohl být jen pokus o posmrtnou pomstu.

Not sure if this has been discussed before, but Mysterio’s team specifically CGied his suit in for the news. Plus Mysterio never had time to record a video leaking Peter’s identity, he’d had to have done it after he faked his death! from r/marvelstudios

Jeden z fanoušků však na Redditu upozornil, že někdo musel Mysteriovi digitálně přimalovat jeho ikonickou zbroj, která dříve vznikala pomocí dronů. Fanoušek také upozornil, že záběry obsahují i Peterova slova ze závěru střetnutí, takže by Mysterio neměl čas své video nahrát.

Samozřejmě to ale nic nedokazuje na sto procent. Oba výše zmíněné problémy se snadno vyřeší, když uvážíme, že měl Mysterio širokou síť spolupracovníků.

Nakonec jim práci našli: 6 herců, kteří dostali jinou roli, než kterou chtěli původně

Úpravami prošel také jeden z článků na webu fiktivních novin Daily Bugle, kde fanoušci mohli přečíst příběh kaskadéra, jehož Thanosovo lusknutí zastihlo v průběhu natáčení pádu z vysoké budovy. Když se prý opět zjevil, těžce se zranil.

To ale nešlo dohromady s informacemi tvůrců Avengers: Endgame 84 %, kteří potvrdili, že Hulk přivedl mrtvé zpět bezpečně. Článek byl tudíž doplněn o informaci, že se nakonec ukázalo, že kaskadér lhal ve snaze vytáhnout peníze z pojišťovny.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: