Pottermore už neexistuje, fanoušci Harryho dostali novou stránku Wizarding World

Datum vydání 3. 10. 2019Shlédnutí 17 208×Sdílení článku92Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Pokud patříte mezi skalní fanoušky kouzelnického světa Harryho Pottera a ovládáte angličtinu, nejspíš jste už strávili nemálo času na webu Pottermore, kde autorka J. K. Rowling   se svými spolupracovníky dál rozšiřovala svůj příběh a nabízela fanouškům možnost poznat jejich bradavickou kolej nebo třeba patrona.

Nově už ale Pottermore na původní adrese nenajdete – místo toho budete přesměrování na web Wizarding World, tedy ve volném překladu Svět čar a kouzel. Tam vás přivítá článek, který vysvětlí, že stále můžete dohledat staré články z Pottermore, čekají vás ale i nové zážitky.

Harry Potter: 10 nejzbytečnější informací, které J. K. Rowling prozradila nejen na Twitteru

Přepracováno bylo například rozřazování do jednotlivých kolejí, které dostalo novou vizuální podobu, ve vybraných zemích (které zatím nezahrnují Česko a Slovensko) je pak k dispozici i nová aplikace. Značku Wizarding World jsme mohli poprvé zahlédnout v propagačních materiálech k loňskému filmu Grindelwaldovy zločiny 64 %.

Tvůrci se zjevně rozhodli, že skrze ni sjednotí série Harry Potter a Fantastická zvířata pod jedním souhrnným názvem. Nezbývá než čekat, zda se nové jméno ujme.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *