Představení nové postavy ze světa Star Wars: Vzestup Skywalkera, seznamte se s Babu Frikem

3. 10. 2019 10 344×12 světlý/tmavý vzhled

Předaleká galaxie vždy bude bohatá na nové rasy a postavy, které sice nejsou významné v měřítku celé ságy, ale v rámci daného filmu hrají velmi důležitou roli. V Epizodě VII to byla třeba Maz Kanata, a tentokrát nejspíš půjde o Babu Frika, malého mechanika, co umí velké věci.

Prvního odhalení se tato postava dočkala v rámci Triple Force Friday streamu, který proběhl 26. září, a my jsme ho mohli vidět jako malou figurku v rukou Anthony Danielse  . Ten k němu dodal, že jde asi o jeho nejoblíbenější postavu z celého filmu.

Zároveň je Frikova figurka součástí speciální edice, kde najdeme i C-3PO v ne zrovna klasickém vyobrazení. Chewiho bowcaster nepatří mezi standartní výbavu protokolárního droida, co z blasteru střílel jen poté, co neplánovaně navštívil továrnu na výrobu droidů.

Star Wars: J. J. Abrams hájí Palpatinův návrat, vysvětlil opravu masky Kyla Rena

Jelikož víme, že Boba Frik je stavitel droidů, co zvládne přeprogramovat skoro vše, co Star Wars má, tak se nám nabízí otázka, jestli právě on stojí za proměnou našeho milovaného droida. Na odpověď si bohužel budeme muset ještě počkat, a to nejspíš až do samotného vydání filmu, tedy 19. prosince 2019.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: